Za nami turniej singlistek na igrzyskach olimpijskich, medale zostały rozdane.
Dzis po meczu finałowym odbyła się ceremonia z udziałem Igi Świątek, brązowej medalistki IO w Paryżu.
To pierwsza polska tenisistka, która wywalczyła medal olimpijski. Bardzo przeżyła porażkę w półfinale, ale po meczu o brąz widać było ulgę, zeszła z niej ogromna presja. Na podium potrafiła się uśmiechnąć, docenić brązowy medal i się z niego cieszyć.
- A
- A
- A
Iga Swiątek - "złota dziewczyna" - z brązem na szyi!
Tytuł mistrzyni olimpijskiej za zwycięstwo w turnieju tenisa kobiet, powędrował do Qinwen Zheng, która w półfinale była lepsza od Igi Świątek, a w finale pokonała Donnę Vekić w dwóch setach 6:2, 6:3. Świątek zdobyła brąz po wygraniu meczu o trzecie miejsce z Anną Karoliną Schmiedlovą. Dziś mogła się cieszyć medalem na olimpijskim podium
Autor:
Grzegorz Bernasik
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
22:49
Festiwal Muzyki Filmowej. Wielkie talenty odebrały nagrody
-
21:56
"Bartek" dla ludzi? Dawny ośrodek nad Jeziorem Rożnowskim może dostać drugie życie
-
18:28
Bezpłatna komunikacja, maszkaron i Make Life Harder - Tarnów walczy o wysoką frekwencję
-
17:46
Jak ta polana pachnie!
-
17:23
Specjalne wydanie Festiwalowego Studia Radia Kraków
-
17:22
Polana Muzyki i Światła w Krynicy już zachwyca i... relaksuje
-
16:49
Co czwarty autobus w Krakowie będzie zeroemisyjny. MPK rozstrzygnęło przetrag na dostawę kolejnych elektryków
-
15:40
Awanturnik w samolocie. W Krakowie zapadł pierwszy w historii wyrok w sprawie agresywnego pasażera
-
14:55
Autobusowy powrót do przeszłości. Jelcze PR110 już na ulicach Krakowa
-
13:52
Spokojna cisza wyborcza w Małopolsce. Tylko trzy przypadki wykroczeń
-
12:48
Życie można ogarniać także dzięki bieganiu
-
12:26
Mrówki, korniki, pająki. W Krakowie trwają Dni Owada. ZDJĘCIA
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze