Pierwszą połowę od mocnego uderzenia zaczęła Cracovia. Już w pierwszej akcji, w 7 minucie, Pasy rozklepały obronę Lecha. Cetnarski podał do Kapustki a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Krakowianie nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia. W 9 minucie piłka dotarła do Jevticia, ten uderzył a Sandomierski został kompletnie zmylony rykoszetem i mieliśmy remis.

Później tempo gry nieco spadło, ale to gospodarze kontrolowali przebieg tego spotkania. W 30 minucie przed szansą stanął Lovrencsics, ale z 12 metrów strzelił tak, że Sandomierski dał radę odbić piłkę nogami. W 38 minucie Kolejorz powinien prowadzić 2-1. Dobre podanie otrzymał Jevtić, wyszedł sam na sam jednak jego strzał powędrował wysoko nad bramką Pasów.

Pod koniec pierwszej połowy przed szansą stanął jeszcze Kownacki. Młody napastnik Lecha z 8 metrów strzelił nad poprzeczką bramki Sandomierskiego. Wynik remisowy do przerwy Cracovia zawdzięczała przede wszystkim dużej ilości szczęścia.

Na początku drugiej połowy przewagę osiągnęła Cracovia. Już w 49 minucie Pasy mogły strzelić gola, ale Burić dał radę odbić strzał głową Jendriska. 10 minut później przed szansą stanął Diabang, którego świetnym podaniem obsłużył Cetnarski. Napastnik Pasów przerzucił jednak piłkę nad bramką.

Pierwszą groźną akcję po przerwie Lech przeprowadził dopiero w 74 minucie. Lovrencsics jednak głową strzelił nad bramką Sandomierskiego. Gospodarze mieli kolejną szansę w 85 minucie, ale Sandomierski wyciągnął się jak struna i odbił groźny strzał głową Trałki. Dwie minuty później bramkarz Pasów nie miał już nic do powiedzenia. Gajos z bliska wykończył wrzutkę Lovrencsicsa i zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty.

Lech Poznań  2 - 1  Cracovia

0-1 Kapustka (7')

1-1 Jevtić (9')

2-1 Gajos (87')

Skład Lecha: Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kádár – Trałka, Linetty – Lovrencsics (ż.k), Jevtić (70' Tetteh), Sisi González Martínez (70' Jóźwiak) – Kownacki (82' Gajos)

Skład Cracovii: Sandomierski – Deleu, Wołąkiewicz, Polczak, Wójcicki (91' Adamczyk) – Budziński, Dąbrowski – Kapustka (89' Karachanakow), Cetnarski, Dialiba (74' Vestenicky) – Jendrišek