Pierwsza połowa nie była dobrym widowiskiem. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy zaatakowali Cracovię wysokim pressingiem. Już w 17 minucie powinno być 1-0, ale Juhar strzelając w czystej pozycji z narożnika pola karnego pomylił się o kilka centymetrów. Cracovii udało się odzyskać inicjatywę około 30 minuty, kiedy sama przycisnęła Termalicę na ich połowie boiska. Nie zmieniło to jednak bilansu sytuacji podbramkowych. Ciągle mecz był nieco monotonny a walka była toczona głównie w środku boiska. W 42 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Kapustka, ale broniący od niedawna dostępu do bramki niecieczan Krzysztof Pilarz odprowadził piłkę wzrokiem za linię końcową.

Drugą połowę z impetem rozpoczęła Cracovia. Już kilkanaście sekund po wznowieniu gry ładnym strzałem z dystansu popisał się Wójcicki, ale piłka po poprzeczce wyszła za bramkę Termaliki. Gola w 56 minucie strzelili jednak gospodarze. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową do siatki Pasów skierował Dariusz Jarecki. Po stracie gola do ataku ruszyła Cracovia, ale ciągle groźni byli gospodarze. W 62 minucie Pilarz z największym trudem obronił strzał Kapustki. W odpowiedzi na bramkę krakowian strzelił Koval, ale tym razem dobrze zachował się Sandomierski. Cracovii udało doprowadzić do remisu w 76 minucie. Jendrisek z bliska wykorzystał świetne dogranie Jakuba Wójcickiego. Po strzeleniu gola Cracovia bardzo mocno nacisnęła gospodarzy, ale więcej goli w tym meczu już nie padło.

Pasy podzieliły się punktami z Termalicą i tym samym nie wykorzystały remisu, który padł w piątkowym meczu Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin i nie zbliżyły się do lidera tabeli.