Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Chorwaci na drodze Jaskółek

  • Marek Solecki
  • date_range Wtorek, 2021.07.20 14:05 ( Edytowany Wtorek, 2021.07.20 14:15 )
To nie było dobre losowanie dla szczypiornistów Grupy Azoty Unii Tarnów, rywalem w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie chorwacki zespół Nexe.


Debiutująca w Lidze Europejskiej Grupa Azoty Unia Tarnów poznała dziś rywala w pierwszej rundzie kwalifikacji. Do Małopolski przyjedzie wicemistrz Chorwacji RK Nexe Našice, w składzie m.in. z Zivanem Pešiciem, który jeszcze niedawno grał w hiszpańskim
Ademar Leon, Halilem Jaganjacem czy Ivanem Vidą.


Azoty Puławy trafiły na MRK Sesvete, też zespół z Chorwacji, ale wyraźnie niżej notowany od Nexe, a Górnik Zabrze zmierzy się z norweskim OFI Arendal. Orlen Wisła Płock wejdzie do gry od następnej rundy kwalifikacji. I dopiero zwycięzcy rywalizacji w drugiej rundzie zagrają w fazie grupowej.

Pierwsze mecze polskich drużyn u siebie 28-29 sierpnia, rewanże tydzień później.
Autor:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię