Wisła Kraków zgłosiła kadrę na mecze z Llapi Podujeve w I rundzie eliminacji Ligi Europy.Na papierze  Biała Gwiazda  wygląda bardzo blado. Na liście znalazło się 24 zawodników i tylko jeden nominalny napastnik.
Wisła Kraków cały czas nie dysponuje kadrą , która  zadowoliłaby kogokolwiek w kontekście sezonu 2024/25, a tymczasem już w najbliższy czwartak o 20.30 odbędzie się pierwszy mecz z kosowskim Llapi Podujeve w I rundzie eliminacji Ligi . Latem z Wisły - "porządkującej hiszpańską  szatnię" odeszło aż dziesięciu zawodników. Przyszło ośmiu,ale  tylko pozornie  bilans  jest nieznacznie ujemny. W tym gronie jest kilku powracających z wypożyczeń. W oczy razi szczególnie brak napastnika. Wprawdzie w kadrze jest Angel Rodado,( jak długo i czy na pewno ?), który jest dla Wisły bezcenny, ale poza nim próżno szukać snajpera. Zgłoszeni zostali Jakub Krzyżanowski, który lada moment odejdzie, a także kontuzjowany Kacper Duda (wypadł przez kontuzje na 6-8 tygodni).Z kim zatem do Europy wraca  po latach klub z Reymonta?
Kadra Wisły na I rundę eliminacji Ligi Europy

Bramkarze:  Kamil Broda, Patryk Letkiewicz, Anton Cziczkan.
Obrońcy: Rafał Mikulec, Kuba Wiśniewski, Jakub Krzyżanowski, Bartosz Jaroch, Giannis Kiakos, Joseph Colley, Igor Łasicki, Kacper Skrobański, Alan Uryga.
Pomocnicy: Karol Dziedzic, Mateusz Młyński, Kacper Duda, Dawid Olejarka, Mariusz Kutwa, Patryk Gogół, Marc Carbo, Igor Sapała, Olivier Sukiennicki, Piotr Starzyński, Angel Baena.
Napastnik: Angel Rodado.