Od jutra rusza remont ulicy Nawojowskiej i Ronda Solidarności. Na czas remontu na ulicy Nawojowskiej na odcinku od ul. Krętej do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Zmieniona zostanie również organizacja ruchu na Rondzie Solidarności związana z zamknięciem wjazdów i wyjazdów ze skrzyżowania. Zostały tam wyznaczone objazdy.

- Prosimy kierowców o dostosowanie się do zastępczej organizacji ruchu i przepraszamy za utrudnienia. Pasażerów komunikacji zbiorowej prosimy o dostosowanie się do zastępczej organizacji kursowania autobusów- mówi Grzegorz Mirek dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Również jutro rozpoczynają się prace remontowe na moście "heleńskim". Prace potrwają dwa tygodnie.


-W czasie ich trwania w godzinach od 19.00 do 5.00 ruch na moście będzie się odbywał wahadłowo, a sterowany będzie przy użyciu przenośnej sygnalizacji. Natomiast od 5:00 do 19:00 most będzie przejezdny w obu kierunkach, po tymczasowym przykryciu szczeliny dylatacyjnej. Prosimy jednak o ostrożną jazdę- apeluje Mirek.

Szczegóły dotyczące utrudnień w ruchu można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu www.mzd.nowysacz.pl.

Agata Wolak