Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W Białce Tatrzańskiej wybierali Ceperkę i Cepra roku

  • Podhale
  • date_range Sobota, 2015.08.01 20:16 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 02:47 )
Praktyczna znajomość gwary, pokonanie toru przeszkód na czas z turystycznym plecakiem czy picie żentycy - to tylko niektóre z morderczych konkurencji którym musieli stawić czoła kandydaci i kandydatki do tytułu Cepra i Ceperki Roku.

Fot. P. Bolechowski

Wybory Ceperki i Cepra roku w Białce Tarzańskiej. Fot. P. Bolechowski

 W Białce Tatrzańskiej już po raz kolejny turyści walczyli o cenne nagrody i nie mniej prestiżowy tytuł. W każdej konkurencji panie i panowie dawali z siebie wszystko, ale i walczyli pamiętając jednak, że przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę a nie o samo zwycięstwo.

Paniom które walczyły o tytuł Ceperki Roku największy problem sprawił tor przeszkód na którym trzeba było przeskakiwać po kamieniach czy przebiec po kłodzie drewna.

Wybór Cepra i Ceperki Roku w Białce Tatrzańskiej to kolejna impreza w ramach tegorocznych Tatrzańskich Wici.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię