Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Doka Downhill City Tour po raz pierwszy w Krynicy

  • Nowy Sącz
  • date_range Sobota, 2021.06.05 17:54 ( Edytowany Sobota, 2021.06.05 22:22 )
Na krynickim deptaku można dziś było podziwiać akrobacje rowerowe miłosników downhillu, którzy zjeżdżali z Góry Parkowej. W uzdrowisku od wczoraj trwa Doka Downhill City Tour. Festiwal odbywa się w Krynicy po raz pierwszy i od razu przypadł do gustu mieszkańcom i turystom. Umiejętności rowerzystów podziwiało mnóstwo osób

fot: Damian Radziak

posłuchaj
Krynica-Zdrój. Doka Downhill City Tour

W naszych zawodach biorą udział tylko najlepsi rowerzyści. Pokonywanie lotów 18-metrowych na rowerach wymaga naprawdę dużych umiejętności - mówi organizator imprezy Jerzy Mędrek z fundacji Kult.

Rowerowy Festiwal Doka Downhill City Tour w Krynicy potrwa dwa dni. W niedzielę zawodnicy będą ze sobą rywalizowac w Słotwinach.

 

Joanna Porębska/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię