Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Mieszkaniec Małopolski – partner czy petent?

  • Debaty
  • date_range Wtorek, 2018.06.26 13:32 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:33 )
Na to pytanie odpowiadali goście kolejnej debaty „Pytania o Małopolskę” na antenie Radia Kraków. Zapraszamy do odsłuchania dyskusji, która odbyła się na antenie Radia Kraków w czwartek 28 czerwca od 18:00.

Władza w rękach mieszkańców, czyli jak sprawdza się budżet obywatelski i czy warto go wspierać? Jaki wpływ na decyzje władz mają opinie obywateli? Czy Małopolskie Centrum Nauki i Centrum Muzyki ożywią życie kulturalne regionu? Na jakie inne inwestycje mogą liczyć mieszkańcy Małopolski w najbliższym czasie? Komu będą służyć połączenia transgraniczne i czy ożywią turystykę przygraniczną? 

Na te i inne pytania odpowiadali eksperci i przedstawiciele władz Małopolski. 

 

GOŚCIE:

- Grzegorz Lipiec, wicemarszałek Małopolski, 

- Kazimierz Barczyk, wiceprzewodniczący Sejmiku Małopolskiego i przewodniczący Komitetu Honorowego Budowy Centrum Muzyki, 

- Piotr Szymański, dyrektor Małopolskiego Centrum Nauki w Krakowie 

- Piotr Sędor, v-ce Prezes do Spraw Sportowych klubu Prądniczanka Kraków, współautor projektu „Akademia Kobiecego Futbolu” - jednej ze zwycięskich inicjatyw finansowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. 

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię