Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zawaliła się ściana jednej z kamienic przy ulicy Kościelnej w Oświęcimiu. Strażacy nie znaleźli nikogo pod gruzami

  • Natalia Feluś
  • date_range Piątek, 2024.06.21 21:35 ( Edytowany Sobota, 2024.06.22 08:41 )
Przy ulicy Kościelnej zawaliła się kamienica. Był to pustostan. Strażacy nikogo nie znaleźli pod gruzami. Dyżurny komendy powiatowej straży pożarnej podał w sobotę rano , że akcja ratownicza już się zakończyła.

Fot. Agnieszka Komendera

Część dwukondygnacyjnej, nieużytkowanej kamienicy zawaliła się w piątek późnym wieczorem. Rzecznik oświęcimskich strażaków bryg. Zbigniew Jekiełek mówił krótko w zdarzeniu, że ratownicy nie mieli informacji, by ktokolwiek mógł być pod gruzami, ale teren należało sprawdzić. Na miejsce przyjechała między innymi grupa poszukiwawcza z psami tropiącymi.

Po akcji, trwającej w nocy z piątku na sobotę, ratownicy nikogo nie znaleźli pod gruzami. Działania zostały już zakończone. 

Fot. Agnieszka Komendera

Fot. Agnieszka Komendera

Źródło:
Polska Agencja Prasowa

Autor:
Natalia Feluś

Opracowanie:
Jowita Gałka-Kucharska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię