Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Andrychów: Policja poszukuje zaginionego 21-latka

Policja z Andrychowa szuka zaginionego młodego mężczyzny. 21-letni Marcin Ochojna wyszedł z domu w czwartek i do tej pory nie skontaktował się z nikim z bliskich.
W dniu zaginięcia ubrany był w : sweter w pasy koloru fioletowo-wrzosowego, czarny podkoszulek z długim rękawem, podkoszulek z krótkim rękawem, spodnie krótkie w kratę – beżowe lub jeansy długie koloru niebieskiego, półbuty koloru brązowego. Miał ze sobą torbę czarno-niebieską.

Znaki szczególne : prawa ręka – tatuaż – znak litery „P” z kotwicą na dole (Polska Walcząca) oraz napis daty „1944”Rysopis:
- wzrost 183 cm
- waga 90 kg
- szczupła budowa ciała
- włosy ciemne, krótkie lekko kręcone
- oczy zielone
- twarz owalna
- uszy średnie, nos prosty, uzębienie pełne

Zaginiony opuścił miejsce zamieszkania w dniu 29 sierpnia 2013 r. i do chwili obecnej nie powrócił.

W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu osoby zaginionej lub inne informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Andrychowie 033-8753371 lub z najbliższą jednostką policji na nr 997.


Małopolska policja
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię