Pod hasłem "W tym sęk" po raz 14 odbędą się w tym roku Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Podczas dwóch kolejnych weekendów majowych będzie można poznać różnorodność drewnianej architektury Małopolski: od chłopskiej zagrody, poprzez dwory, drewniane zabytki techniki, aż po obiekty sakralne trzech wyznań. Na odwiedzających czekać będą przewodnicy, pasjonaci, wyjątkowe wydawnictwo poświęcone prezentowanym zabytkom i historiom związanych z nimi ludzi oraz wiele wydarzeń towarzyszących. W sobotę 19 i w niedzielę 20 maja na zwiedzających czekają skanseny w Wygiełzowie i Zubrzycy Górnej oraz atrakcje przygotowane przez Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem.
[
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię