Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zaginiona mieszkanka Chrzanowa nie żyje

  • Kraków
  • date_range Wtorek, 2013.01.29 08:58 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 02:52 )
Ciało 31-letniej kobiety znaleziono niedaleko lokalu, w którym widziana była po raz ostatni.

Fot. GRP Kęty


Zaginiona w niedzielę mieszkanka Chrzanowa nie żyje. Ciało 31-letniej kobiety odkryto pod śniegiem, kilkaset metrów od lokalu, w którym widziana była po raz ostatni. Miejsce udało się ustalić m.in. dzięki sygnałowi z komórki zaginionej. Policja podejrzewa, że kobieta zamarzła, ale wyniki sekcji zwłok znane będą dopiero za kilka dni.


31-latka w nocy z soboty na niedzielę uczestniczyła w imprezie firmowej w zajeździe w Bobrku, niedaleko Oświęcimia. Około 3:30 wyszła z lokalu i ślad po niej zaginął. Od niedzieli szukało jej kilkudziesięciu policjantów i strażaków.

Policjanci przesłuchują uczestników imprezy firmowej, na której po raz ostatni widziana była kobieta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na imprezie doszło do sprzeczki.

(Marek Mędela/jp)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię