Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rowery w Krakowie bezpieczniejsze

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2012.06.15 08:35 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:18 )
Krakowska policja odniosła poważny sukces w walce ze złodziejami rowerów

Jednego dnia zatrzymała 7 osób podejrzanych o kradzież lub paserstwo jednośladów. Dwie osoby były zamieszane w kradzież roweru w Krakowie kilka dni temu. Rower był warty 1400 złotych. Inny mężczyzna został zatrzymany na klatce schodowej jednego z bloków z rowerem górskim znanej marki. Okazało się, że kilka dni wcześniej rower został skradziony. Dwóch innych mężczyzn zostało zatrzymanych za kradzież roweru we... Wrocławiu w marcu tego roku. W ręce policji trafił też nastolatek posądzony o paserstwo. Kupił bowiem drogi rower za niewielką sumę i zdaniem policji powinien wiedzieć, że pochodzi z kradzieży. Nastolatek został zwolniony i oddany pod opiekę rodziców.

Tomasz Müller/ps


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię