Jak mówi rzeczniczka prezydenta Krakowa, Monika Chylaszek, Kraków jest poważnie brany pod uwagę. "Kraków ma jedną z najnowocześniejszych hal w Polsce. Tauron Arena spełnia wszystkie warunki, żeby zorganizować taki koncert. Organizatorzy jednak na pewno będą jeszcze możliwości Krakowa sprawdzać. Wstępnie Tauron Arena Kraków zarezerwowała potrzebny termin na to wydarzenie. Rozmowy trwają. Obie strony muszą być zadowolone z negocjacji" - podkreśla.
Póki co nie wiadomo, kiedy zakończą się negocjacje. Przypomnijmy, zeszłoroczny finał Eurowizji Junior odbył się w Gliwicach, a zwyciężczynią konkursu została krakowianka z Nowej Huty - Viki Gabor.
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.
Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.
(Martyna Masztalerz/ko)