Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kraków: fundacja "Mimo Wszystko" współorganizuje weekendowe szczepienia bez rezerwacji

500 dawek szczepionki firmy Johnson&Johnson oraz 3 tysiące dawek preparatu firmy Pfizer - w weekend przy Centrum Kongresowym ICE bez wcześniejszej rezerwacji będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Współorganizatorem akcji jest fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Wydarzenie będzie towarzyszyć Festiwalowi Zaczarowanej Piosenki, którego wielki finał zaplanowano właśnie na sobotę i niedzielę.

Fot. Bartłomiej Bujas

Jak mówi Anna Dymna - szczepienia  będą wykonywane w oba dni między godziną 14 a 18. 
"Jestem szczęśliwa, bo przyszło mi to do głowy i zadzwoniłam do Centrum Medycznego Prokocim, gdzie byłam szczepiona i się okazało, że oni z otwartymi rękami mówią 'Oczywiście, zaszczepimy'. Szczepcie się, bo spokojniej się żyje, a poza tym nie będziemy zarażać innych i może wreszcie nie będzie tej czwartej fali dzięki temu" - komentuje Dymna.
Mówi Anna Dymna
Preparat firmy Johnson&Johnson jest jednodawkowy, w przypadku szczepionek firmy Pfizer druga dawka zostanie podana  w Centrum Medycznym Prokocim. 
W weekend odbywa się także wielka akcja szczepień w Zakopanem, Krynicy, Szczawnicy i na pustyni Błędowskiej. Podobnie jak w trakcie majówki - wszyscy chętni, którzy pojawią się na miejscu otrzymają preparat firmy Johnson&Johnson.
Tematy:
Autor:
Bartłomiej Bujas

Opracowanie:
Łukasz Konatowicz

Wyślij opinię na temat artykułu


Zobacz także

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię