Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

„Klinika zdrowego chomika”

  • Wydawnictwa
  • date_range Poniedziałek, 2018.10.22 10:32 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:48 )
Zapraszamy do radiowej „Kliniki zdrowego chomika”! Najnowszy audiobook Radia Kraków z opowiadaniami Barbary Gawryluk.

Fot. Michał Karoń

Oni przeczytali „Klinikę zdrowego chomika”
Niedziela - Radio Kraków na Targach Książki
Sobota - Radio Kraków na Targach Książki
RK - Klinika zdrowego chomika na Targach Książki

Podrzucone pod Radiem Kraków w pudełku kotki, niesforna papuga, porzucony w parku króliczek, kulejący koń, kaszlący krokodyl czy odnaleziona przez reportera pustułka – to bohaterowie prawdziwych historii z audycji „Klinika zdrowego chomika”, opisanych przez Barbarę Gawryluk, autorkę książek dla dzieci i dziennikarkę Radia Kraków. Wzruszające i pełne humoru opowiadania o redaktorze Grzegorzu, doktorze Wojtku i zwierzętach
z audycji „Klinika zdrowego chomika” na dwupłytowym audiobooku Radia Kraków przeczytali Anna Dymna, Magdalena Walach, Tomasz Schimscheiner i Radosław Krzyżowski. 16 historii zamieszczonych na najnowszym wydawnictwie płytowym Radia Kraków pochodzi z dwóch tomów opowiadań Barbary Gawryluk: „Klinika zdrowego chomika: Bazylia” oraz „ „Klinika zdrowego chomika” Pudełko pełne kotów”, które w wersji książkowej ukazały się nakładem Wydawnictwa Literatura.

Aktorzy o „Klinice zdrowego chomika”:

Zwierzęta to moi najlepsi przyjaciele i terapeuci. Ratowały mnie w najtrudniejszych chwilach swoją wierną miłością i spokojem. Dlatego gorąco polecam prawdziwe historie z "Kliniki zdrowego chomika"           
Anna Dymna

 

Jeżeli jesteście ciekawi, co łączy świat radia i weterynarii, posłuchajcie niezwykłych, pełnych humoru i wzruszeń opowiadań z cyklu „Klinika  zdrowego chomika”.               
Magdalena Walach

 

 

Zwierzęta, radio i my: dorośli i dzieci - to dość nieoczywisty i zagadkowy zestaw. Czułe pióro Barbary Gawryluk łączy jednak te składniki w uroczą i pouczającą całość. Gorąco polecam!           
Radosław Krzyżowski

 

Trzy proste sprawy: słuchaj dzieci, jak ważna jest pasja w pracy, ile otwiera miłość do zwierząt! Tak niewiele a tak wiele! Dzięki Basiu za tę przygodę. Polecam wszystkim.           
Tomasz Schimscheiner

 

 

„Klinika zdrowego chomika” – dwupłytowy audiobook Radia Kraków

Czytają: Anna Dymna, Magdalena Walach, Radosław Krzyżowski i Tomasz Schimscheiner.

Reżyseria i oprawa dźwiękowa: Ewa Ziembla

Realizacja radiowa: Wojciech Gruszka

Ilustracje i oprawa graficzna: Joanna Rusinek

CD AUDIO, łączny czas: 1 godz. 42 min.

Cena: 24,90 zł

Kliknij TUTAJ aby zamówić płytę.

 

Partner płyty: Kraków Airport

 

Wszystkie radiowe wydawnictwa płytowe oraz gadżety możesz kupić w naszym sklepie internetowym: https://sklep.radiokrakow.pl/

Zapraszamy!

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię