- A
- A
- A
Pożar na Rajskiej. Przyczyną prace remontowe?
Prace remontowe przy szybie windowym mogły być przyczyną wczorajszego pożaru kamienicy w Krakowie - tak wynika ze wstępnych ustaleń małopolskich strażaków. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Budynek na skrzyżowaniu Rajskiej i Dolnych Młynów został wyłączony z użytkowania przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.Wczoraj na skrzyżowaniu ulic Rajskiej i Dolnych Młynów zapaliło się poddasze budynku. Pożar gasiło sześćdziesięciu strażaków, a z budynku ewakuowano dziesięć osób. Nikomu nic się nie stało.
Zobacz też: Pożar w kamienicy w centrum Krakowa
Martyna Masztalerz/jgk
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.
Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.
Komentarze (0)
Najnowsze
-
08:52
"Spóźnione dziennikarstwo", czy perfidna próba oszustwa? Niestety to drugie
-
08:15
Urszula Rusecka (PiS) o wariantach trasy S7: Wieliczka zadowolona, ale czujność trzeba zachować do końca
-
08:02
Jedna, dwie, trzy... Ruszyło jesienne liczenie kozic w Tatrach
-
07:48
Chełmiec będzie miastem? 23 listopada pierwsze konsultacje w tej sprawie
-
07:35
W Tatrach słońce, ale jest bardzo niebezpiecznie. "Na pewno pojawią się lawiny ze śniegu mokrego"
-
07:18
Mniej alkoholu i wybryków, więcej wykroczeń związanych z hulajnogami w Krakowie
-
07:01
To historyczny moment. Basen w Libiążu po raz pierwszy na siebie zarobił
-
06:45
WTA Finals: Iga Świątek zagra z Anisimovą o awans do półfinału
-
06:27
To będzie bardzo ładna, jesienna środa w Małopolsce. Słońca nie zabraknie
-
06:04
Byliśmy u właściciela lwów i tygrysa w Czchowie. "Nie dzieje im się nic złego". To wszystko wina donosu? WIDEO
-
21:36
Jakie przepisy dotyczące podróży ze zwierzętami obowiązują w Polsce?
-
20:26
O dostępności, determinacji i technologii, która daje widzenie
-
19:52
NA PIEDESTALE ZAPOMNIENIA. Wystawa w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie
-
19:35
Gdzie kończy się wolność słowa, a zaczyna cynizm? Sprawa Bogdana Rymanowskiego
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze