Tabela jest uaktualniana na bieżąco, gdy tylko zejdą OFICJALNE informajce:
Gmina | Wynik I tury |
---|---|
Alwernia | Beata Janina Nadzieja Szpila – 24,16%, Tomasz Siemek – 39,66% (będzie II tura) |
Andrychów | Krzysztof Kubień - 24,76%, Tomasz Żak – 48,74% (będzie II tura) |
Babice | Radosław Stanisław Warzecha – 73,18% (wygrał w I turze) |
Biały Dunajec | Andrzej Jacek Nowak- 54,45% (wygrał w I turze) |
Biecz | Mirosław Wędrychowicz (wygrał w I turze) |
Biskupice | Renata Gawlik (24.63%), Roman Wcisło (32.56%) - będzie II tura |
Bobowa | Wacław Ligęza (wygrał w I turze) |
Bochnia | Marek Bzdek - 60.92% |
Bochnia - Gmina wiejska | Marek Bzdek - 60% (wygrał w I turze) |
Bolesław | Krzysztof Dudziński – 71,63% (wygrał w I turze) |
Bolesław - powiat dąbrowski | Kazimierz Olearczyk (wygrał w I turze) |
Borzęcin | Janusz Kwaśniak (wygrał w I turze) |
Brzesko | Tomasz Latocha - 46,60%, Słabomir Pater - 32,34% - będzie II tura |
Brzeszcze | Robert Adamczyk 32,94% i Radosław Szot (34,56%) (będzie II tura) |
Brzeźnica | Bogusław Stanisław Antos – 69,85% (wygrał w I turze) |
Budzów | Jan Najdek (wygrał w I turze) |
Bukowina Tatrzańska | Andrzej Pietrzyk – 60,87% (wygrał w I turze) |
Bukowno | Mirosław Gajdziszewski - 57.43% (wygrał w I turze) |
Bystra-Sidzina | Stanisław Tempka (wygrał w I turze) |
Charsznica | Jan Żebrak 65.62% (wygrał w I turze) |
Chełmek | Andrzej Stanisław Saternus – 66,51% (wygrał w I turze) |
Chełmiec | Bernard Stawiarski (60,87%) - wygrał w I turze |
Chrzanów | Robert Maciaszek (KO) i Krzysztof Kasperek (PiS) - II tura |
Ciężkowice | Zbigniew Jurkiewicz (wygrał w I turze) |
Czarny Dunajec | Marcin Ratułowski (45,96%), Józef Władysław Babicz (23,48%) - będzie II tura |
Czchów | Marek Chudoba - 48,66 i Krzysztof Szot - 44,14 (będzie II tura) |
Czernichów | Szymon Marek Łytek – 52,35% (wygrał w I turze) |
Czorsztyn | Tadeusz Wach (60,86%) (wygrał w I turze) |
Dąbrowa Tarnowska | Krzysztof Kaczmarski - 59,88% (wygrał w I turze) |
Dębno | Wiesław Kozłowski - 64,60% (wygrał w I turze) |
Dobczyce | Tomasz Suś - 53,38 % (wygrał w I turze) |
Dobra | Benedykt Michał Węgrzyn – 54,54% (wygrał w I turze) |
Drwinia | Jan Pająk - 61% (wygrał w I turze) |
Gdów | Zbigniew Wojas - 54.39% (wygrał w I turze) |
Gnojnik | Sławomir Paterek - 37,82 i Leszek Ząbkowski - 32,14 (będzie II tura) |
Gołcza | Lesław Blacha 64.20% (wygrał w I turze) |
Gorlice | Rafał Kukla (wygrał w I turze) |
Gorlice - gmina |
Maria Felicja Gubała – 34,96%, Jan Adam Przybylski – 40,78% (będzie II tura) |
Gręboszów | Krzysztof Gil - 61,08% (wygrał w I turze) |
Gromnik | Bogdan Stasz |
Gródek nad Dunajcem | Józef Tobiasz - 51,61% (wygrał w I turze) |
Grybów | Piotr Krok - 43,57%, Jacek Migacz - 32,92% (będzie II tura) |
Grybów - Gmina wiejska | Piotr Krok – 43,57%, Jacek Maciej Migacz – 32,92% (będzie II tura) |
Igołomia-Wawrzeńczyce | Józef Marek Rysak – 56,87% (wygrał w I turze) |
Iwanowice | Robert Lisowski – 50,66% (wygrał w I turze) |
Iwkowa | Bogusław Kamiński (wygrał w I turze) |
Jabłonka | Antoni Karlak - 61,89% (wygrał w I turze) |
Jerzmanowice-Przeginia | Tomasz Gwizdała (wygrał w I turze) |
Jodłownik - Gmina wiejska | Paweł Włodzimierz Stawarz – 54,24% (wygrał w I turze) |
Jordanów | Andrzej Malczewski (wygrał w I turze) |
Jordanów - Gmina wiejska | Adam Kazimierz Kawula – 26,62%, Artur Andrzej Kudzia – 29,33% (będzie II tura) |
Kalwaria Zebrzydowska | Augustyn Ormanty (41,28%), Tadeusz Stela (31,94%) - będzie II tura |
Kamienica | Władysław Sadowski (wygrał w I turze) |
Kamionka Wielka |
Kazimierz Roman Siedlarz – 42,70%, Andrzej Stanek – 31,57% (będzie II tura) |
Kęty | Krzysztof Klęczar (wygrał w I turze) |
Klucze | Norbert Tomasz Bień – 88,97% (wygrał w I turze) |
Kłaj | Zbigniew Strączek - 69.89% (wygrał w I turze) |
Kocmyrzów-Luborzyca | Marek Wojciech Jamborski – 57,38% (wygrał w I turze) |
Koniusza | Wiesław Rudek - 65,63 (wygrał w I turze) |
Korzenna | Leszek Skowron - 70,31% (wygrał w I turze) |
Koszyce | Stanisław Rybak - 60.98% (wygrał w I turze) |
Kościelisko | Roman Andrzej Krupa – 46,06%, Mateusz Łukasz Nędza – Kubiniec – 36,94% (będzie II tura) |
Kozłów |
Jan Zbigniew Basa – 72,93% (wygrał w I turze) |
Kraków | |
Krościenko nad Dunajcem | Stanisław Wojciech Gawęda (33,14%), Jan Tadeusz Dyda (32,39%) - będzie II tura |
Krynica-Zdrój | Piotr Ryba, Dariusz Reśko (II tura) |
Krzeszowice | Wacław Grzegorczyk (wygrał w I turze) |
Książ Wielki | Marek Józef Szopa(wygrał w I turze) |
Lanckorona | Tadeusz Marian Łopata – 56,54% (wygrał w I turze) |
Laskowa | Piotr Stach - 79,64% (wygrał w I turze) |
Libiąż | Jacek Latko (wygrał w I turze) |
Limanowa - Gmina wiejska |
Jan Szczepan Skrzekut – 53,54% (wygrał w I turze) |
Limanowa | Władysław Józef Bieda – 74,93% (wygrał w I turze) |
Lipinki | Witold Włodzimierz Bochenek – 27,14%, Czesław Rakoczy – 47,23% (będzie II tura) |
Lipnica Murowana |
Tomasz Gromala - wygrał w I turze |
Lipnica Wielka | Mateusz Alojzy Lichosyt 59,49% (wygrał w I turze) |
Lisia Góra | Arkadiusz Mikuła - 58,43% (wygrał w I turze) |
Liszki | Paweł Stanisław Miś – 57,68% (wygrał w I turze) |
Lubień | Kazimierz Szczepaniec - 65,64% (wygrał w I turze) |
Łabowa | Marta Słaby (60,52%) - wygrała w I turze |
Łapanów | Robert Roj (38 proc.) i Andrzej Śliwa (34 proc.) - będzie II tura |
Łapsze Niżne | Jakub Marek Jamróz - 66,54% (wygrał w I turze) |
Łącko | Jan Dziedzina – 60,77% (wygrał w I turze) |
Łososina Dolna | Stanisław Golonka (26,96%) i Andrzej Romanek (36,74%) - będzie II tura |
Łukowica |
Bogdan Łuczkowski, Leszek Lis (będzie II tura) |
Łużna | Mariusz Zbigniew Tarsa – 64,52% (wygrał w I turze) |
Maków Podhalański | Paweł Sala (wygrał w I turze) |
Mędrzechów | Krzysztof Korzec (wygrał w I turze) |
Michałowice | Antoni Paweł Rumian – 70,60% (wygrał w I turze) |
Miechów | Dariusz Marczewski - 78,91% (wygrał w I turze) |
Mogilany | Piotr Paweł Piotrowski – 54,88% (wygrał w I turze) |
Moszczenica | Jerzy Wałęga (wygrał w I turze) |
Mszana Dolna | Józef Kowalczyk, Anna Pękała (będzie II tura) |
Mszana Dolna - Gmina wiejska | Żaba Bolesław – 51,77% (wygrał w I turze) |
Mucharz | Renata Stefania Galara – 33,54%, Paweł Paździora – 37,04% (będzie II tura) |
Muszyna | Jan Józef Golba (wygrał w I turze) |
Myślenice | Jarosław Szlachetka (wygrał w I turze) |
Nawojowa | Stanisław Marian Kiełbasa – 81,86% (wygrał w I turze) |
Niedźwiedź | Rafał Rusnak (41,06%), Tomasz Zawirski (32,31%) - będzie II tura |
Niepołomice | Roman Ptak (wygrał w I turze) |
Nowe Brzesko | Jan Chojka (41.66%) i Krzysztof Madejski (40.42%) - będzie II tura |
Nowy Sącz | |
Nowy Targ | Grzegorz Watycha (wygrał w I turze) |
Nowy Targ - Gmina wiejska | Jan Piotr Smarduch – 66,05% (wygrał w I turze) |
Nowy Wiśnicz | Małgorzata Więckowska - 74.51% (wygrała w I turze) |
Ochotnica Dolna | Tadeusz Piotr Królczyk – 50,20% (wygrał w I turze) |
Olesno | Witold Morawiec |
Olkusz | Łukasz Marek Kmita – 33,64%, Roman Piaśnik – 43,28% (będzie II tura) |
Osiek | Marek Jasiński – 91,62% (wygrał w I turze) |
Oświęcim | Janusz Chwierut (wygrał w I turze) |
Oświęcim - Gmina wiejska | Mirosław Lesław Smolarek – 54,92% (wygrała w I turze) |
Pałecznica | Marcin Gaweł - 83,09% (wygrał w I turze) |
Pcim | Piotr Hajduk - 73,35 % (wygrał w I turze) |
Piwniczna-Zdrój | Zbigniew Janeczek - blisko 31%, Radiusz Chorużyk - 29,13% (II tura) |
Pleśna | Józef Knapik (wygrał w I turze) |
Podegrodzie |
Stanisław Banach (wygrał w I turze) |
Polanka Wielka | Grzegorz Gałgan – 75,86% (wygrał w I turze) |
Poronin | Anita Barbara Żegleń - 60,90% (wygrała w I turze) |
Proszowice | Grzegorz Cichy (46,51%), Mateusz Gajda (37,34%) - będzie II tura |
Przeciszów | Tomasz Lucjan Kosowski – 51,51% (wygrał w I turze) |
Raba Wyżna | Andrzej Czesław Dziwisz - 51,59% (wygrał w I turze) |
Rabka-Zdrój | Leszek Świder (37,64%) i Rafał Hajdyła (36,18%) - będzie II tura |
Raciechowice | Wacław Żarski - 52,40% (wygrał w I turze) |
Racławice | Adam Alfred Samborski – 56,59% (wygrał w I turze) |
Radgoszcz | Marek Lupa - 53,77% (wygrał w I turze) |
Radłów | Zbigniew Mączka (wygrał w I turze) |
Radziemice | Marek Słowiński - 52% (wygrał w I turze) |
Ropa | Karol Górski (wygrał w I turze) |
Ryglice | Paweł Augustyn - 60,49% (wygrał w I turze) |
Rytro | Jan Kotarba (wygrał w I turze) |
Rzepiennik Strzyżewski | Marek Karaś - 67,22% (wygrał w I turze) |
Rzezawa | Wiesław Palej - 55.77% |
Sękowa | Małgorzata Małuch (wygrała w I turze) |
Siepraw | Tadeusz Pitala - 71,74 % (wygrał w I turze) |
Skała | Tadeusz Durłak, Krzysztof Wójtowicz (będzie II tura) |
Skawina | Norbert Rzepisko (wygrał w I turze) |
Skrzyszów | Marcin Kiwior (wygrał w I turze) |
Słaboszów | Marta Małgorzata Vozsnak – 68,14 % (wygrała w I turze) |
Słomniki | Paweł Knafel (wygrał w I turze) |
Słopnice | Adam Sołtys (wygrał w I turze) |
Spytkowice - powiat nowotarski | Ryszard Antoni Papanek (50,42%) (wygrał w I turze) |
Spytkowice - powiat wadowicki | Krystian Mariusz Tomasz – 76,92% (wygrał w I turze) |
Stary Sącz | Jacek Tomasz Lelek – 69,70% (wygrał w I turze) |
Stryszawa | Rafał Lasek (wygrał w I turze) |
Stryszów | Szymon Duman – 42,43%, Paweł Żmija – 32,54% (będzie II tura) |
Sucha Beskidzka | Stanisław Lichosyt 67,79% (wygrał w I turze) |
Sułkowice | Artur Grabczyk - 55,99% (wygrał w I turze) |
Sułoszowa | Stanisław Gojarczyk (wygrał w I turze) |
Szaflary | Rafał Piotr Szkaradziński - 66,14% (wygrał w I turze) |
Szczawnica | Grzegorz Niezgoda 60,67% (wygrał w I turze) |
Szczucin | Jan Sipior 43,53% i Andrzej Gorzkowicz 22,68% (będzie II tura) |
Szczurowa | Stanisław Moskal (wygrał w I turze) |
Szerzyny | Grzegorz Gotfryd - 54,62% (wygrał w I turze) |
Świątniki Górne | Małgorzata Maria Duży – 58,19% (wygrała w I turze) |
Tarnów | Roman Ciepiela - 42,68 %, Kazimierz Koprowski 33,53 % (będzie II tura) |
Tarnów - Gmina wiejska | Grzegorz Kozioł - 65,02% (wygrał w I turze) |
Tokarnia | Marek Kluska - 51,94% (wygrał w I turze) |
Tomice | Witold Włodzimierz Grabowski – 78,63% (wygrał w I turze) |
Trzciana | Cezary Stawarz (48 proc.) i Józef Nowak (38 proc.) - będzie II tura |
Trzebinia | Jarosław Anatol Okoczuk – 53,23% (wygrał w I turze) |
Trzyciąż | Roman Żelazny - 60.88% (wygrał w I turze) |
Tuchów | Magdalena Marszałek - 29,24% i Maciej Sajdak - 19,22% (będzie II tura) |
Tymbark | Paweł Jan Ptaszek – 66,27% (wygrał w I turze) |
Uście Gorlickie | Tomasz Andrusikiewicz, Zbigniew Ludwin (będzie II tura) |
Wadowice | Bartosz Jan Kaliński (47,06%), Mateusz Michał Klinowski (35,31%) - będzie II tura |
Wieliczka | Artur Stanisław Kozioł – 56,99% (wygrał w I turze) |
Wielka Wieś | Krzysztof Wołos (wygrał w I turze) |
Wieprz | Małgorzata Maria Chrapek – 51,87% (wygrała w I turze) |
Wierzchosławice | Andrzej Mróz - 46,07% i Zbigniew Drąg - 27,08% (będzie II tura) |
Wietrzychowice |
Tomasz Banek - 76,87% (wygrał w I turze) |
Wiśniowa | Bogumił Pawlak - 52,25 % (wygrał w I turze) |
Wojnicz | Tadeusz Bąk - 48,98% i Plichta Stanisław - 41,19% (będzie II tura) |
Wolbrom | Adam Zielnik - 65,37% (wygrał w I turze) |
Zabierzów | Elżbieta Agnieszka Burtan – 62,14% (wygrała w I turze) |
Zakliczyn | Dawid Chrobak |
Zakopane | Leszek Dorula (wygrał w I turze) |
Zator | Mariusz Jacek Makuch – 85,22% (wygrał w I turze) |
Zawoja | Marcin Pająk, Aleksander Wiecheć (będzie II tura) |
Zembrzyce | Łukasz Palarski (wygrał w I turze) |
Zielonki | Bogusław Król (wygrał w I turze) |
Żabno | Marta Herduś - 38.09% i Anna Skalak - 31.09% - będzie II tura |
Żegocina | Wojciech Wrona - 51.16% |