30. Festiwal Kultury Żydowskiej odbędzie się w 2021 roku a tegoroczny Prolog rozpocznie się się 26. 06. imprezą didżejską z Izraela. Transmisja na www i FB Festiwalu o godz. 20. Koncert inauguracyjny pt. "Iskry ognia FKŻ" z udziałem 20 muzyków min. Franka Londona, Davida Krakauera, Grażyny Auguścik, którzy specjalnie dla festiwalu nagrali nowe klipy, w niedzielę o g. 19.
- A
- A
- A
Prolog 30. Festiwalu Kultury Żydowskiej
Ponad 60 wydarzeń, koncerty, wykłady, warsztaty, spotkania literackie- 26. czerwca rozpoczyna się Prolog 30. Festiwalu Kultury Żydowskiej. Będzie to najdłuższy festiwal w historii, gdyż potrwa niemal 6 miesięcy – aż do połowy grudnia tego roku.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
14:51
W Tarnowie już po raz 22. można oglądać żywą szopkę
-
12:08
Tajne archiwa krakowskiej kurii zostaną otwarte. Deklaracja kardynała Rysia
-
11:44
Niezwykła góralska pasterska w Beskidzie Wyspowym
-
11:00
Kard. Grzegorz Ryś: Kościół jest dla wszystkich, ale nie ma akceptacji dla niektórych postaw
-
10:55
Bożonarodzeniowy poranek w Zakopanem
-
10:15
Trza być w kiyrpcak we Wiliom. Z wizytą u górali podhalańskich w Poroninie
-
09:19
Mroźne Boże Narodzenie w Małopolsce – słońce, ale poniżej zera
-
14:25
Najwyżej położona Pasterka w Polsce na Wiktorówkach
-
13:21
Jedna z krakowskich tradycji przerwana. Kwiaciarki nie złożyły życzeń Adasiowi
-
13:05
Co im wyszeptał las?
-
12:18
Światło w mroku. Monika Dudek o zimie, świętach i powrocie do istoty tradycji
-
12:00
Filozofia na tropie Kevina, który został sam w domu. Co chce nam powiedzieć nieśmiertelny świąteczny klasyk?
-
10:53
W Zakopanem święta w śnieżnej scenerii. Trudne warunki na tatrzańskich szlakach
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze