|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Atrakcje w Pijalni Głównej w Krynicy Zdrój

    Fot. Damian Radziak

    Na scenie wystąpią tak znane zespoły jak IRA, Kult, Perfect, a dla młodzieży zaplanowano koncerty m.in. Dawida Kwiatkowskiego czy Kamila Bednarka. - To dopiero początek wielkich wydarzeń w Pijalni - zapowiada Marek Rutkowski, menedżer Uzdrowiska Krynica – Żegiestów.

    Bilety na koncerty są już w sprzedaży. Ceny wahają się między 20 a 50 złotych. Po remoncie, który zakończył się we wrześniu Pijalnia może się pochwalić nie tylko nowoczesnym wyglądem. W budynku zainstalowano najnowocześniejszy sprzęt muzyczny i audiowizualny. W koncertach, bankietach i konferencjach jednocześnie może wziąć udział ponad tysiąc osób. 

Koncertami gwiazd polskiej estrady i występami zespołów kabaretowych. Tak świeżo wyremontowana Pijalnia Główna w Krynicy chce wypromować się w Polsce. Cykl wydarzeń „Krynica Źródłem Kultury” wystartuje 18 stycznia i potrwa do końca ferii zimowych.
0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 6

ZAWIEDZIONY

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 09:05

PANIE BURMISTRZU!!!!próbuję znaleźć informacje - harmonogram imprez na cały MAJ, bo nie wiem co wybrać Krynicę czy Szczawnicę, ale niestety nikt nie dba o taki przekaz informacyjny. Ktoś nie wypełnia swoich obowiązków czy nic się nie będzie działo? Opłatę klimatyczną od tylu kuracjuszy, wczasowiczów pobieracie , a co w zamian??? przecież to ogromne sumy!!!! NUDNA OBECNIE JEST TA PANA a Krynica PANIE Burmistrzu,

Odpowiedz

inka

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 22:57

KRYNICA ZDROJ NAPRAWDE PIEKNA ALE???? PANIE BURMISTRZU W SIERPNIU I WRZESNIU NIE WARTO DO WAS PRZYJEZDZAC .TO CO WIDZIELISMY W 2014 ROKU TO OCHYDA..TAKIE PIEKNE TRAWNIKI OBSADZONE KWIATAMI ZOSTALY ZRUJNOWANE PRZEZ "BUDY "KTORE STAWIALI DLA TYCH "PASOZYTOW"KTORZY PRZYJEZDZAJA DO KRYNICY NA tzw. FORUM ..BYLISMY ZBULWERSOWANI WIDZAC TO.NAWET PRZEJSC NA PIJALNIE /OCZYWISCIE I ONA BYLA W REMONCIE...I TO W OKRESIE GDZIE NAJWIECEJ TURYSTOW / NIE MOZNA BYLO BO STAWIALI TE WREDNE RUDERY ..OJ BURMISTRZU..NIE ROB NAM WSTYDU...JA CI PRZYWOZE ZAGRANICZNYCH TURYSTO I CO WIDZA???? MA NADZIEJE ZE W TYM ROKU NIE ZOBACZYMY TEGO.......A PRZYJEDZIE NAS Z ZAGRANICY AZ 250 ...!!!!! OSOB..BO K O C H A M Y K R Y N I C E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

benka

Sobota, 27 grudnia 2014, 22:37

W końcu coś się zacznie dziać. Gratuluje Uzdrowisku. W końcu coś nie tylko dla kuracjuszy ale i dla młodych mieszkańców Krynicy. SUPER. A kuracjusze na pewno też będą zadowoleni. Oby tak dalej. wygląda to super. trzymam kciuki. Rozmawiałam o tym z właścicielami hoteli, wszyscy są za.

Odpowiedz

Niezależny J.C. II

Poniedziałek, 22 grudnia 2014, 02:03

Zgodzę się z Panem/Panią J.C. Nikt nie zapomniał o kuracjuszach. Jest wiele miejsc, gdzie kuracjusz może spokojnie napić się wody, odpocząć, pobawić sie w doborowym towarzystwie. Komercja ? hm.... to się tak naprawdę okaże, myślę, że bardziej promocja, na którą Krynica zasługuje. A to, że charakter pijalni się zmienił - wyjdzie tylko na dobre jej wizerunkowi. Niezbyt przyjemne uczucie odpoczynku na ławce zajmowanej uprzednio przez człowieka niedbającego o higienę (menel też człowiek) raczej już nie powinno się powtarzać. A oferta kulturalna Krynicy tak naprawdę się nie zmienia - wieczorki poetyckie, koncerty jazzowe, czy inne eventy - w bibliotece, nowym domu zdrojowym, czy także w pijalni będą pojawiać się nadal w ofercie kulturalnej Krynicy. Aktualna oferta pijalni jest tylko jej rozszerzeniem.

Odpowiedz

J.C.

Niedziela, 21 grudnia 2014, 19:39

@Bogusława Kudła

Nudy!!! Samo picie wody i siedzenie na ławce? Takich miejsc mamy w Krynicy więcej, a teraz wreszcie Pijalnia staje się czymś ważnym dla mieszkańców i dla pozostałej części przyjezdnych. Poza tym dawniej też były koncerty i występy, lecz teraz to miejsce zostało przygotowane również do koncertów skierowanych również dla przedemerytalnej części społeczeństwa.

Odpowiedz

Bogusława Kudła

Niedziela, 21 grudnia 2014, 18:04

Cudowna Pijalnia Głowna , w której można było wypić wodę mineralną, odpocząć wśród pięknej zieleni i posłuchać koncertów stała się kolejnym obiektem komercyjnym. Całkowicie zapomniano o kuracjuszach i klimacie tego miejsca. Szkoda.

Odpowiedz