Cheap Tobacco - Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage'owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad.
Ich najnowszy album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!)
Dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy - to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to, co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego.  Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz dwukrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”. Zespół za ostatni album SZUM zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019. Zagrał również na dużej scenie Pol'and'rock Festival!
Z ważniejszych koncertów zespołu warto wymienić występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK oraz zaproszenie na festiwal Future Echoes w Szwecji 2023.

link do wydarzenia na facebook: https://fb.me/e/4wR2PXF0P

link do biletów - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/108074/krakow/cheap.tobacco/