Jack Antonoff od ponad dekady produkuje płyty największych gwiazd muzyki pop. Na długiej liście wyróżnionych figurują między innymi: Lana Del Rey, Taylor Swift, czy Lorde. – Jego entuzjastyczne podejście do pracy jest zaraźliwe. Dlatego wszyscy go kochają. Osobiście nie ufałabym osobie, która go nie lubi – mówiła w wywiadzie dla „New York Times” Taylor Swift.

Bogata kolekcja przebojów, to i wydłużająca się lista nagród Grammy, których Antonoff zgromadził w swoim dorobku aż dziesięć. Czy autorskie działania także przyniosą kolejne wyróżnienia?

Czwarty album Bleachers to propozycja, która spodoba się zarówno fanom Bruce’a Springsteena, jak i tym, którzy z nadzieją wypatrują reaktywacji i nowych nagrań od R.E.M. To znakomicie zaaranżowana porcja softrocka, gdzie ramię w ramię kroczą urzekające melodie z chwytliwymi tekstami. Jak zaznacza sam Antonoff, dopiero niedawno odzyskał życiową stabilizację i wewnętrzny spokój. Dzięki temu „Bleachers” to fascynująca opowieść o miłości i równowadze.

Na albumie znalazło się również miejsce dla gości. Jack Antonoff może liczyć na wokalne wsparcie między innymi: Lany Del Rey, czy Florence Welch.

Tracklista:

1. I Am Right on Time

2. Modern Girl

3. Jesus Is Dead

4. Me Before You

5. Alma Mater

6. Tiny Moves

7. Isimo

8. Woke Up Today

9. Self Respect

10. Hey Joe

11. Call Me After Midnight

12. We Are Going to Know Each Other Forever

13. Ordinary Heaven

14. The Waiter