Jaga Wrońska przygotowała ponad trzydzieści recitali tematycznych (między innymi: piosenki francuskie, kompozytorów krakowskich, pieśni ludowe, lwowskie, kresowe, żydowskie, cygańskie, podwórkowe, adwentowe,  kolędy, wielkopostne i pasyjne, maryjne, o Świętych polskich, patriotyczne). Jej znakiem rozpoznawczym jest piosenka francuska, jest nazywana polską Edith Piaf lub Wróbelkiem Krakowskim. W Teatrze Powszechnym w Radomiu wygrała casting na rolę Edith Piaf, wiele razy koncertowała we Francji, ma tam nawet swój fan-club.  Współpracuje z kompozytorami : Grzegorzem Turnauem,  Andrzejem Zaryckim, Ewą Kornecką, Markiem Jaworskim, Janem Wojdakiem.

Szczególna przyjaźń artystyczna łączy ją z Zygmuntem Koniecznym.  Wykonuje jego najsłynniejsze przeboje, ale przede wszystkim, do wielkich sukcesów artystki należy fakt, że to właśnie dla niej powstał  recital piosenek nowych Zygmunta Koniecznego (słowa: Monika Partyk) pt. ,,Z nutą Jasminum”.  Artystka jest stypendystką Miasta Krakowa w dziedzinie Teatr i Sztuka Estradowa.  Śpiewa w języku ojczystym, ale także po francusku, niemiecku, rosyjsku, ukraińsku, hebrajsku, w jidysz, romsku, posługuje się też lwowskim bałakiem - od lat związana jest z krakowskim oddziałem Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów  Południowo – Wschodnich. Koncertowała we Francji, Anglii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, na Węgrzech, na Ukrainie.

29 września Jaga Wrońska wystąpi w Piwnicy pod Baranami w programie "Wróć do Lwowa" - Koncert piosenek lwowskich z żywym bałakiem lwowskim. Na scenie pojawią się także:

Kazimierz Madej – śpiew i anegdoty

Jarosław Hanik – fortepian

Wiesław Dziedziński - akordeon