Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Łukasz Salwarowski: Bądźmy solidarni z seniorami podczas epidemii koronawirusa

  • Czuję się młodo
  • date_range Sobota, 2020.03.14 20:30 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 23:02 )
Apelujemy do wszystkich - zapytaj sąsiada-seniora czy nie potrzebuje pomocy - mówi w Radiu Kraków Łukasz Salwarowski, redaktor naczelny Głosu Seniora i prezes Stowarzyszenia Manko, który rozpoczął akcję "Solidarni z seniorami - razem damy radę!". Celem kampanii jest pomoc osobom starszym podczas epidemii koronawirusa. - Nawet najdrobniejsza pomoc ma znaczenie. Warto zacząć od kontaktu z sąsiadem-seniorem, zapytać czy nie potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów bądź wyprowadzeniu psa. Bardzo ważny jest także stały kontakt telefoniczny, zwłaszcza w sytuacji, gdy wiele starszych osób może powstrzymywać się od częstego wychodzenia z domu - dodaje Ł .Salwarowski.

Łukasz Salwarowski (fot. M.Bartkowicz)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię