Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego „Tak sprzątamy Małopolskę”

  • Radio Kraków
  • date_range Czwartek, 2024.04.25 12:14 ( Edytowany Czwartek, 2024.04.25 12:20 )
Skawina, Piekary, Rajbrot, Krzeczów, Żebącin, Skawina, Spytkowice, Czułówek, Wieliczka – dzieci i młodzież z tych miejscowości zgłosiły swoje prace w ekologicznym konkursie plastycznym „Tak sprzątamy Małopolskę”. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej w dowolnej formie, na temat akcji sprzątania.

Na konkurs organizowany przez Województwo Małopolskie i Radio Kraków w ramach akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę” wpłynęły 34 prace, a jury wyłoniło 6 laureatek.

Nagrodę specjalną otrzymała praca przestrzenna, której autorką jest Zuzanna Stefańska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie.

Nagrodzone zostały również prace Urszuli Stach z Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce, Zuzanny Kalety i Julii Nowak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Piekarach oraz Emilii Piwowarczyk z Przedszkola Samorządowego im. św. Mikołaja w Rajbrocie i Klaudii Romańskiej z Publicznego Przedszkola w Krzeczowie.

Gratulujemy autorkom nagrodzonych prac i wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu. W sprawie odbioru nagród – zestawów gadżetów ekoMałopolska ufundowanych przez Województwo Małopolskie i Radia Kraków – skontaktujemy się z nagrodzonymi osobami.

Nagrodzone prace:

Nagroda specjalna – Zuzanna Stefańska, SP nr 3 w Skawinie:

Urszula Stach, Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce:

Zuzanna Kaleta, SP im. Jana Długosza w Piekarach:

Julia Nowak, SP im. Jana Długosza w Piekarach:

Emilia Piwowarczyk, Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie:

Klaudia Romańska, Publiczne Przedszkole w Krzeczowie:

Więcej na temat akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę”

1111.jpg (21 KB)

Tematy:
Autor:
Radio Kraków

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię