Przy okazji wielkich piłkarskich imprez doping i przeżywanie sportowych emocji są czymś naturalnym i bardzo popularnym wśród kibiców futbolu. Sytuacja ma się podobnie w tym roku. Piłkarze Michała Probierza zdołali awansować na niemiecki turniej i będą walczyć o jak najlepszy wynik w niełatwej grupie D. Nie od dziś wiadomo, że wspólny doping smakuje najlepiej więc sporo kibiców zastanawia się, gdzie w regionie tarnowskim dostępna będzie Strefa Kibica by w gronie innych fanów dopingować Polaków i cieszyć się turniejem. Jak się okazuje w Tarnowie nie będzie dostępnej żadnej Strefy Kibica.

To nie znaczy jednak, że kibice pozostaną z niczym. Do swojej Strefy Kibica zaprasza Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Klub Kibica Cafe & Bistro. Nowe miejsce na sportowej mapie Niecieczy oferuje duży telebim, który będzie pokazywał wybrane mecze Euro 2024. W nowym Bistro czeka duża oferta cukiernicza, wysokiej jakości napoje gorące, chłodzące lemoniady i napoje, kultowe frytki belgijskie z serem Raclette, a dla pełnoletnich piwo lane i klubowe kraftowe.

- Jeszcze przed początkiem zmagań ligowych w Niecieczy będzie się działo. Przez Mistrzostwa Europy zapraszamy wszystkich do naszego Klubu Kibica Cafe & Bistro i specjalnej Strefy Kibica, w której czeka telebim i wygodne, klubowe leżaki. Pyszna oferta gastronomiczna na pewno pomoże w skutecznym wspieraniu naszych piłkarzy. Mamy nadzieję, że biało-czerwony doping, który będzie płynął z Niecieczy pomoże naszym zawodnikom w sukcesie na Euro – mówi Karol Garncarz z działu marketingu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Początek emocji już w piątek przy okazji inauguracji EURO 2024. Dodatkową atrakcją będzie oferta grillowa, która dostępna będzie również w niedzielę przy okazji meczu Polska – Holandia. W niedzielę dla najmłodszych czekać będzie dmuchany tor przeszkód.

Mecz Niemcy – Szkocja, który zainauguruje Mistrzostwa Europy już jutro (piątek 14 czerwca) o godzinie 21:00. Dla kibiców, którzy zjawią się w Strefie Kibica w Niecieczy klub przygotował niespodzianki związane z turniejem.

Mecz Polska - Holandia w niedzielę o 15:00. Wcześniej na boiskach treningowych odbędzie się turniej BBT Open - dla wszystkich, którzy kochają grę w piłkę nożną.