Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

SP w Skrzyszowie zostanie Szkołą Modelową w ramach projektu Humine

Skrzyszowska szkoła podstawowa jedną z 22 w województwie małopolskim, która zostanie tzw. Szkołą Modelową w ramach projektu Humine, realizowanego wspólnie przez urząd wojewódzki i Stowarzyszenie Miasta w Internecie.

Fot. Marcin Golec

To oznacza prawdziwą transformację cyfrową tej placówki i wsparcie dydaktyczne i szkoleniowe dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji na każdym etapie procesu nauczania.

- Dzięki udziałowi w projekcie szkoła otrzyma profesjonalnie wyposażoną pracownią informatyczną, z której będzie można korzystać także na innych przedmiotach - wyjaśnia Robert Wadecki, dyrektor szkoły w Skrzyszowie.

Szkoła otrzyma 90 tysięcy złotych na sprzęt komputerowy. Nowa pracownia i cały system edukacyjny projektu Humine zacznie działać już od września.
Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię