Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Mimo,że jest tymczasowe doczeka się remontu

  • Tarnów
  • date_range Piątek, 2012.08.03 06:58 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:11 )
Rondo u zbiegu ulic Starodąbrowskiej i Słonecznej zostanie poprawione.

fot www.tarnow.pl


Rondo powstało 3 lata temu jako "lekarstwo" na korki w tym miejscu. Swoją rolę spełniło ale na budowę w tym miejscu prawdziwego ronda magistrat nie ma na razie środków.

Skrzyżowanie doczekało się jednak remontu. Magistrat postanowił poprawić jego estetykę. Prace ruszą w najbliższą sobotę i potrwają kilkanaście godzin, urzędnicy obiecują minimalne utrudnienia dla kierowców.Wymienione zostaną donice z tujami, zniszczone krawężniki na wyspach, a także jeszcze raz wykonany zostanie wewnętrzny pierścień ronda -mówi Jacek Kułaga z Urzędu Miasta -Jego środek zostanie wykonany z betonowego pierścienia. Odtworzony zostanie znajdujący się tam układ linii poziomych.Koszt modernizacji ronda wyniesie 10 tysięcy złotych. Prace ruszą w piętek w nocy a zakończą się w sobotę. Czasowo może zostać wstrzymany ruch na tym skrzyżowaniu.

(Agnieszka Wrońska)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię