Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Mieszkańcy regionu tarnowskiego mają problem z hazardem

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2012.06.19 14:14 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:09 )
Rośnie liczba przestępstw wynikających z uzależnienia


Coraz więcej osób w regionie tarnowskim kradnie by mieć na hazard. Tarnowianie przegrywają swój majątek na portalach bukmacherskich i automatach do gry. W prokuraturze przybywa spraw których powodem jest uzależnienie. Rekordzista bankowiec ukradł dwa i pół miliona złotych klientom banku, a pieniądze przegrał na internetowych zakładach. W Bochni pracownik sklepu budowlanego ukradł kilkaset złotych, a pieniądze przeznaczał na obstawianie wyników meczów piłkarskich. Na Powiślu Dąbrowskim mężczyzna, który przegrał "na automatach" wrócił do lokalu z siekierą i zniszczył maszyny.
Elżbieta Potoczek Bara z tarnowskiej prokuratury przyznaje, że problem hazardu zaczyna wymykać się spod kontroli a sprawy prowadzone przez prokuraturę dotyczące hazardu to problem dla śledczych i biegłych, bo niewiele jest publikacji i materiałów mówiących o tym zjawisku.

(aw)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię