Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Fontanna w Parku Sanguszków zachwyca. Park przeżywa oblężenie

  • Tarnów
  • date_range Poniedziałek, 2020.07.20 09:06 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:30 )
Park Sanguszków w Tarnowie zyskał nową atrakcję. Po 30 latach i kompletnej przebudowie parku, w ogrodzie znów działa fontanna. Powinna być reaktywowana już dwa lata temu dzięki budżetowi obywatelskiemu, ale pół miliona złotych przypisane na ten cel nie wystarczyło i dopiero po decyzji radnych o przekazaniu dodatkowych pieniędzy na remont fontanny, udało się ją wreszcie uruchomić. Dodatkowo po zmroku jest podświetlana.

fot: P. Topolski

Ze względu na nową atrakcję wieczorami Park Sanguszków przeżywa prawdziwe oblężenie. "Jest to coś fajnego. Trzeba to zobaczyć. Czegoś takiego w Tarnowie nie było. Sika bardzo wysoko. Miejmy nadzieję, że to nie zostanie zniszczone. Niestety bywa tak w Tarnowie, że coś jest zrobione i potem niszczeje, bo nikt o to nie dba" - mówią tarnowianie.

Fontanna w Parku Sanguszków jest uruchamiana codziennie od godzinny 8:00 do 22:00. Dodatkowo po zmroku jest podświetlana. Za kilka tygodni, jak zapowiedział prezydent Roman Ciepiela, ma także grać.

fot: P. Topolski


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

(Bartłomiej Maziarz/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię