Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Dwa przypadki koronawirusa wśród pacjentów szpitala św. Łukasza w Tarnowie

W tarnowskim szpitalu im. św. Łukasza w Tarnowie potwierdzono wśród pacjentów dwa przypadki koronawirusa. Mimo wszystko, szpital nie wprowadza ograniczeń w systemie odwiedzin.

Fot. arch. Agnieszka Wrońska

Mówi Damian Mika, rzecznik prasowy szpitala
Obaj to chorzy z oddziału neurochirurgicznego. Pacjenci są już po zaplanowanych zabiegach operacyjnych. Jeden z nich jeszcze we wtorek zostanie przetransportowany do szpitala covidowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Transport drugiego uniemożliwia na razie jego stan zdrowia związany z odbytym zabiegiem.

"Mimo wykrycia koronawirusa, szpital nie wprowadza ograniczeń w systemie odwiedzin. Nadal funkcjonuje harmonogram ustalony w czerwcu. Bliscy pacjentów mogą ich odwiedzać, oczywiście w ustalonych godzinach i pełnym reżimie sanitarnym" - wyjaśnia Damian Mika, rzecznik prasowy szpitala.

Dodajmy, że więcej informacji na temat zasad odwiedzin pacjentów w tej placówce dostępnych jest na jej stronie internetowej w zakładce aktualności.

Punkty szczepień w Małopolsce bez kolejek

Poniedziałek, 2021.10.11
Tematy:
Autor:
Marcin Golec

Opracowanie:
Ewelina Kołpak

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię