Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Dobiega końca Tarnowski Festiwal Wspinaczkowy

  • Tarnów
  • date_range Niedziela, 2012.06.03 16:15 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:07 )
To już ostatni dzień Tarnowskiego Festiwalu Wspinaczkowego.

Fot. Bartek Maziarz

Widowiskowe zawody wspinaczkowe, najlepsi zawodnicy, a na deser przejście po linie rozwieszonej między budynkami tarnowskiego rynku - takie atrakcje przygotowano w tym roku dla tarnowian.
12 metrowa ścianka już nie raz gościła na rynku tego miasta, ale w tym roku impreza miała dużo szerszy charakter. Z okazji 20 lecia sekcji wspinaczkowej klubu Tarnovia każdy mógł m.in. spróbować swoich sił na ściance i to w samym centrum Tarnowa.
Tarnowianie mają okazję podziwiać na swoim rynku najlepszych Polskich zawodników w Bulderingu czyli wspinaczce wyznaczoną trasą. W planach jest także przejście po linie umocowanej między budynkami na tarnowskim rynku.

(Bartek Maziarz/jp)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię