W tym sezonie Wiślaczki prezentują bardzo dobrą formę. W lidze polskiej są nie do zatrzymania. W 18 meczach odniosły komplet 18 zwycięstw. W ostatnim spotkaniu, w sobotę, wygrały wyraźnie i po bardzo dobrym spotkaniu z broniącym tytułu mistrzyń Polski zespołem CCC Polkowice, i to na parkiecie rywala.

W Eurolidze już tak dobrze nie jest. Krakowianki grają ze 100% skutecznością tylko na wyjazdach. W sześciu meczach Wiślaczki odniosły 3 wyjazdowe zwycięstwa i trzy domowe porażki. Ta tendencja może jednak teraz cieszyć kibiców Wisły, gdyż środowy mecz zostanie rozegrany w Madrycie. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy i zwycięstwo, które może być bardzo cenne w aspekcie układu tabeli.

W pierwszym meczu między tymi zespołami nieco lepsza okazała się drużyna z Madrytu. Rivas Ecopolis wygrało w Krakowie z „Białą Gwiazdą” 62-60. Liczymy, że na parkiecie rywalek Wiślaczki odbiorą sobie z nawiązką to, co zostało im zabrane na własnym parkiecie.

Zapraszamy na relację „minuta po minucie” z tego spotkania już od godziny 20.00 na naszej stronie internetowej www.radiokrakow.pl . Informacje o wyniku meczu także co godzinę w serwisach informacyjnych Radia Kraków.