- A
- A
- A
Wisła ma nowego dyrektora sportowego
Zdzisław Kapka został nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków.Kapka ma długą przeszłość w Wiśle. Jest byłym napastnikiem krakowskiego klubu, w którego barwach wystąpił 327 razy w ekstraklasie i strzelił 93 gole. Po zakończeniu sportowej kariery pozostał w klubie, ale już w innych rolach. Był między innymi skautem, menedżerem, wiceprezesem czy doradcą zarządu ds. kontaktów z klubami. Ostatnio pracował jako szef skautów Białej Gwiazdy.
Decyzja zarządu wzbudziła wiele kontrowersji, szczególnie wśród sympatyków krakowskiej Wisły. Kibice mają Kapce za złe to, że w oświadczeniu lustracyjnym przyznał się do współpracy ze służbami bezpieczeństwa w PRL. Po tym został zwolniony z klubu, jednak szybko do niego wrócił w innej roli. W związku z tym faktem fani nadali mu pseudonim „Niezatapialny”.
(Krzysztof Orski)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
09:16
Utrudnienia na obwodnicy Krakowa. Auto wjechało w bariery
-
09:05
W Brzesku powstanie Okocimskie Centrum Dziedzictwa. Będzie kosztowało prawie 60 mln zł
-
08:28
Sztuka Wiatrów w Pałacu Sztuki w Krakowie
-
07:35
Fatalna pomyłka w Tarnowie. Sanepid ostrzega, mieszkańcy żądają odszkodowań
-
07:03
Gdzie zakwitły już pierwsze krokusy? Przed nami piękny weekend w Małopolsce
-
21:45
Rok Andrzeja Wajdy rozpoczęty. Uroczysta i wzruszająca gala w Krakowie
-
20:27
Inicjatorzy referendum w Krakowie kończą zbierać podpisy. Za kilka dni listy trafią do biura wyborczego
-
19:23
O kryzysach w życiu mężczyzn trzeba mówić głośno
-
19:19
Szymon Jadczak o aferze wokół meczu Wisły ze Śląskiem: "Bandyci rządzą polską piłką"
-
17:34
Trzecie z rzędu zwycięstwo Puszczy! Świetny mecz Żubrów
-
17:00
Wiosna w Krynicy-Zdroju: Słońce, spacery i pierwsze krokusy na deptaku
-
16:39
Wojewoda Małopolski o zmianach w Strefie Czystego Transportu: "To wciąż nie jest to, czego oczekiwałem"
-
16:30
W Krynicy-Zdrój nadal dobre warunki na stokach
-
16:25
Nagrody ks. Stanisława Musiała przyznane. "To dostrzeżenie nas, żyjących na prowincji, jest bardzo ważne"
-
13:10
"Grok, powiedz czy to prawda”. Jak próbujemy weryfikować informacje?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze