Krakowska Wisła po dwóch efektownych, wysokich wygranych z Resovią i Zniczem Pruszków gra dziś z Zagłębiem Sosnowiec. Relacji z tego spotkania słuchać można w sportowym kanale internetowym Radia Kraków TRANSMISJE dostępnym także w aplikacji na smartfony i w cyfrowych odbiornikach z systemem DAB+. Początek spotkania o 20.30.

Wisła Kraków nie ma dobrych wspomnień po ostatnim meczu z Zagłębiem, które ograło Białą Gwiazdę i pozbawiło szansy na bezpośredni awans. W dodatku Radosław Sobolewski ma problem z młodzieżowcem, bowiem za kartkę wypadł Kacper Duda, a Kuba Krzyżanowski udał się z kadrą U-17 na Mistrzostwa Świata.

„Przy okazji każdej konferencji mówię, że z naszej strony nie ma mowy o jakimkolwiek rozluźnieniu, lekceważeniu. Musimy wygrywać mecze i to jest duże ciśnienie, duża presja. Wiem, że mentalnie będziemy do tego meczu podejdziemy bardzo mocno skoncentrowani. Wiadomo, że zespół Zagłębia bardzo mocno się zmienił i potrzeba czasu, żeby pewne ogniwa zaczęła funkcjonować, ale widać po zmianie trenera, że to idzie w dobrym kierunku. Będziemy chcieli atakować, będziemy chcieli bardzo agresywnie wyjść. Tym bardziej, że zespół Zagłębia grał Puchar Polski i to w wymiarze 120 minut. Będziemy zatem chcieli wyjść bardzo agresywnie, ale też z pełną odpowiedzialnością i z zachowaniem struktury przy asekuracji ataku, żeby nie nadziać się na kontrę” - deklarował na konferencji szkoleniowiec Wisły.

Jak słuchać? Gdzie znajdziesz kanał TRANSMISJE? 

Najłatwiej korzystając ze specjalnej, bezpłatnej aplikacji Radia Kraków na smartfony i inne urządzenia mobilne. W aplikacji wybierz POSŁUCHAJ - INNE  KANAŁY, a następnie TRANSMISJE. Samą aplikację znajdziesz i zainstalujesz choćby w "Sklep Play".

Jeżeli korzystasz z komputera stacjonarnego otwórz naszą radiową stronę radiokrakow.pl w prawym górnym rogu znajdziesz na jasnoniebieskim tle ikonkę-trójkącik SŁUCHAJ, a po kliknięciu w nią wybierz kanał TRANSMISJE. Możesz też kliknąć w ten LINK.

Jeżeli masz radioodbiornik z cyfrowym systemem DAB+ (także w odbiorniku samochodowym) wybierz po prostu Radio Kraków.