Piątkowy program "Sport w Radiu Kraków" rusza w specjalnym kanale sportowym oraz na kanale tarnowskim o 20.08 , będziemy w nim relacjonować przebieg żużlowego meczu Unibax Toruń - Unia Tarnów, nie zabraknie także relacji z piłkarskiego spotkania ekstraklasy Wisła Kraków - Widzew Łódź.

[


]

Kolejny dzień i kolejne emocje. W sobotę czekają nas trzy pojedynki. O godzinie 17.00 na boisko w Łęcznej wybiegną zawodnicy Cracovii. Stawką pojedynku będą ważne trzy punkty, które zbliżą podopiecznych trenera Stawowego do ekstraklasy. Już godzinę później ruszają dwa kolejne spotkania. Siatkarki Muszynianki Fakro powalczą w Bielsku-Białej z miejscowym Aluprofem o brązowy medal Orlen Ligi. Także o godzinie 18.00 futsalowcy Wisły Krakbet zagrają w półfinale mistrzostw Polski z Pogonią Szczecin. W rywalizacji do trzech zwycięstw Biała Gwiazda prowadzi 2-0. Transmisje z tych wydarzeń w programie „Sport w Radiu Kraków” od godziny 17.00.

Sportowy weekend zakończymy w niedzielę. O godzinie 16.00 na tarnowski tor wyjadą żużlowcy Unii aby zmierzyć się z zespołem Stali Gorzów. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanale internetowym a także na tarnowskiej antenie od 16.00 – 18.00.

Informacje o przebiegu meczów przekazywać będziemy także na naszej antenie w wiadomościach Radia Kraków.

Wszystkich audycji dostępnych na kanale internetowym oraz na głównej antenie Radia Kraków można słuchać dzięki bezpłatnej, mobilnej aplikacji Radia. Informacje jak ją pobrać znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków