Obie drużyny mierzyły się w tym sezonie podczas inauguracji ekstraklasowych emocji. Wówczas po niezwykle interesującym meczu niespodziewanie wygrały rywalki Wisły - było 62:58 dla Pogoni. Od tego czasu Wisła Can-Pack na ligowych parkietach była niepokonana. Nie zmieniło się to również po 14. kolejce. Biała Gwiazda na własnym parkiecie zwyciężyła 74:66. Mecz rozpoczął się dla Wisły źle, bo w pierwszej partii PGE MKK wygrało 21:12. Druga i trzecia kwarta zapewniły jednak Wiśle zwycięstwo. Podopieczne Krzysztofa Szewczyka wygrały kolejno 20:12 i 28:12, gwarantując sobie stosunkowo bezpieczną przewagę przed ostatnią odsłoną. Nawet porażka 14:21 w czwartej kwarcie nie odebrała Wiśle zwycięstwa.

Najskuteczniejsza po stronie wiślaczek była Tamara Radocaj, która zdobyła 17 punktów. O cztery mniej miała Leonor Rodriguez.

Wisła Can-Pack Kraków - PGE MKK Siedlce 74:66 (12:21, 20:12, 28:12, 14:21)