Pasy wygrały w Ząbkach z pierwszoligowym Dolcanem 3:2 po zaciętym meczu stojącym na dobrym poziomie. Pierwszego gola Cracovia zdobyła już w pierwszej minucie po strzale Bartosza Kapustki, ale niemal natychmiast odpowiedział Damian Świerblewski, a w 26. minucie do bramki Cracovii trafił Daniel Gołębiewski. W drugiej połowie dwa razy trafił jednak Dariusz Zjawiński i Cracovia zdobyła awans.

Skład Cracovii:

Cracovia: Grzegorz Sandomierski (46' Krystian Stępniowski) - Deleu, Bartosz Rymaniak, Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz - Marcin Budziński, Miroslav Covilo (66' Mateusz Cetnarski) - Jakub Wójcicki, Bartosz Kapustka, Krzysztof Szewczyk (46' Deniss Rakels) - Dariusz Zjawiński.

Żółte kartki: Petasz (Dolcan) oraz Wołąkiewicz, Deleu, Cetnarski, Budziński (Cracovia).

Czerwone kartki: Petasz /90' za drugą żółtą/ (Dolcan) oraz Zjawiński /87' za faul/ (Cracovia).

A pozostałe małopolskie zespoły ? W środę do Niepołomic na mecz z Puszczą przyjedzie gdańska Lechia, a w czwartek krakowska Wisła zmierzy się w Chorzowie z Ruchem.