Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tłum kibiców przywitał Anglików (GALERIA)

  • Sport
  • date_range Czwartek, 2012.06.07 16:56 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:48 )
Tłum kibiców czekał na angielskich piłkarzy. Na Rynku Głównym w Krakowie reprezentacja Anglii witana była brawami i okrzykami. Kilka godzin przed wyjściem piłkarzy na spacer przed hotelem rozstawiono zabezpieczające bramki. Piłkarze przeszli z Hotelu Starego w którym mieszkają do Sukiennic, gdzie odbyłosię oficjalne spotkanie z władzami Krakowa.

fot. Kuba Niziński

Posłuchaj Tłum kibiców przywitał Anglików
Spacer Anglików po Rynku Głównym transmitowało wiele europejskich stacji telewizyjnych. Piłkarska reprezentacja Anglii jutro na Stadionie w Nowej Hucie przeprowadzi otwarty trening dla publiczności. Zajęcia rozpoczną się o 10:30. Anglicy zagrają w grupie D - ich rywalami będą reprezentacje Szwecji, Francji i Ukrainy. Pierwszy mecz drużyna z Wysp Brytyjskich rozegra już w poniedziałek. Rywalem będzie drużyna narodowa Francji.

Elżbieta Żywioł/fot. Kuba Niziński


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię