- A
- A
- A
Termalica wygrała kolejne derby
Kolejne derby Małopolski dla Termaliki. Po środowej wygranej z Cracovią - teraz ekipa z Niecieczy wygrała z Kolejarzem Stróze. Bohaterme meczu został Dariusz Pawlusiński.Strona wymaga odświeżania!
Termalika Brukbet Nieciecza - Kolejarz Stróże 4-2
BRAMKI
(1-0) 11' Pawlusinśki
(1-1) 46' Niane
(2-1) 49' Jarecki
(2-2) 57' Kowalczyk
(3-2) 61' Pawlusiński
(4-2) 89' Walęciak (sam.)
Termalica Bruk-Bet : Nowak - Piatek, Czerwiński, Nalepa, Pielorz, Pawlusiński, Pleva, Lipecki, Rybski, Jarecki, Pawłowski.
Kolejarz Stróże : Forenc - Szufryn, Nitkiewicz, Stefanik, Giesa, Markowski, Gryźlak, Kowalczyk, Walęciak, Niane, Wolański.
RELACJA MINUTA PO MINUCIE:
11.50 Służby techniczne przygotowały już boisko do stanu pozwalającego rozegrać spotkanie.
1' Rozpoczyna się mecz. Sędzią spotkania jest Pan Sebastian Krasny z Krakowa.
2' Gorączo pod bramka Kolejarza! Po dośrodkowaniu Rybskiego, piłka wychodzi na rzut rożny, z którego świetnie dośrodkowuje Jarecki, piąstkuje bramkarz Kolejarza, a chwile później broni strzał Plevy.
8' Faulowany z lewej strony Kowalczyk i będzie okazja na strzał z 20 metrów dla Kolejarza.
8' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, strzela Stefanik, ale wysoko nad bramką Termaliki.
11' GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PAWLUSIŃSKI! Kontra zespołu Termaliki, dośrodkowuje z lewej strony Jarecki ,strzał głową Pawłowskiego trafia w poprzeczkę, do piłki dochodzi Pawlusiński, który już nie daje szans Forencowi.
12' Trwa napór drużyny Kazimierza Moskala na bramkę Kolejarza.
17' - w ataku Kolejarz, przed polem karnym faulowany Kowalczyk, który sam będzie egzekutorem rzutu wolnego. Po wrzutce w pole karne pobrońcy Termaliki Bruk-betu wybijaja piłke na rzut rożny. Dośrodkowanie z kornera trafia w ręce Nowaka.
22' Pleva mija kilku obrońców, ale jego strzał jest zablokowany. Termalica gra bardzo wysoko, nie dając dojść Kolejarzowi do akcji
28' Potężne uderzenie Pawlusińskiego z rzutu wolnego paruje Forenc.
29' Do głosu dochodzą goście, wysokie ataki na bramkę Nowaka
30 ' - w świetnej sytuacji Główkował Dariusz Jarecki po wrzutce Pawlusińskiego z prawej strony - piłka instynktownie wybita przez Ferenca na rzut rożny.
33' Nalepa uderza na bramkę Forenca, ale odrobinę za wysoko.
41' - kontra Kolejarze - na rzut rożny piłke spod nóg Kowalczyka wybija Czerwiński.
42' - w ataku goście - jednak z kolejnych prób podejścia pod bramkę Nowaka niewiele wynika.
44' Pleva zagrywa do Pawlusińskiego, ten wrzuca w pole karne, ale piłkę łapie bramkarz Kolejarza.
46' GOOOOOOOOOL!!! 1-1 Bramkę zdobywa Niane, który po odbiciu piłki posłanej z rzutu rożnego, dobija z 6 metrów nie dając szans Nowakowi.
49' Gooollll!!! Jarecki Termalika prowadzi 2-1
57' Gooollll!!!!! i mamy remis!
67' Kowalczyk strzela z lewego narożnika 16-ki, ale piłka obok bramki.
71' Ale GOOOLLLL!!! Dariusz Pawluusiński. Termalika prowadzi 3-2
74' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.
78' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.
80' Z boiska schodzi Jarecki, w jego miejsce Sobczak.
82' Pielorz strzela z dystansu mocno niecelnie.
85' Blisko było bramki! Ale znów tylko rzut rożny!
89' GOOOOOLLL!!! Samobójcza bramka Walęciaka! I chyba już wszystko jasne.
KONIEC MECZU
Krzysztof Dabrowa/ Kuba Niziński
Termalika Brukbet Nieciecza - Kolejarz Stróże 4-2
BRAMKI
(1-0) 11' Pawlusinśki
(1-1) 46' Niane
(2-1) 49' Jarecki
(2-2) 57' Kowalczyk
(3-2) 61' Pawlusiński
(4-2) 89' Walęciak (sam.)
Termalica Bruk-Bet : Nowak - Piatek, Czerwiński, Nalepa, Pielorz, Pawlusiński, Pleva, Lipecki, Rybski, Jarecki, Pawłowski.
Kolejarz Stróże : Forenc - Szufryn, Nitkiewicz, Stefanik, Giesa, Markowski, Gryźlak, Kowalczyk, Walęciak, Niane, Wolański.
RELACJA MINUTA PO MINUCIE:
11.50 Służby techniczne przygotowały już boisko do stanu pozwalającego rozegrać spotkanie.
1' Rozpoczyna się mecz. Sędzią spotkania jest Pan Sebastian Krasny z Krakowa.
2' Gorączo pod bramka Kolejarza! Po dośrodkowaniu Rybskiego, piłka wychodzi na rzut rożny, z którego świetnie dośrodkowuje Jarecki, piąstkuje bramkarz Kolejarza, a chwile później broni strzał Plevy.
8' Faulowany z lewej strony Kowalczyk i będzie okazja na strzał z 20 metrów dla Kolejarza.
8' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, strzela Stefanik, ale wysoko nad bramką Termaliki.
11' GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PAWLUSIŃSKI! Kontra zespołu Termaliki, dośrodkowuje z lewej strony Jarecki ,strzał głową Pawłowskiego trafia w poprzeczkę, do piłki dochodzi Pawlusiński, który już nie daje szans Forencowi.
12' Trwa napór drużyny Kazimierza Moskala na bramkę Kolejarza.
17' - w ataku Kolejarz, przed polem karnym faulowany Kowalczyk, który sam będzie egzekutorem rzutu wolnego. Po wrzutce w pole karne pobrońcy Termaliki Bruk-betu wybijaja piłke na rzut rożny. Dośrodkowanie z kornera trafia w ręce Nowaka.
22' Pleva mija kilku obrońców, ale jego strzał jest zablokowany. Termalica gra bardzo wysoko, nie dając dojść Kolejarzowi do akcji
28' Potężne uderzenie Pawlusińskiego z rzutu wolnego paruje Forenc.
29' Do głosu dochodzą goście, wysokie ataki na bramkę Nowaka
30 ' - w świetnej sytuacji Główkował Dariusz Jarecki po wrzutce Pawlusińskiego z prawej strony - piłka instynktownie wybita przez Ferenca na rzut rożny.
33' Nalepa uderza na bramkę Forenca, ale odrobinę za wysoko.
41' - kontra Kolejarze - na rzut rożny piłke spod nóg Kowalczyka wybija Czerwiński.
42' - w ataku goście - jednak z kolejnych prób podejścia pod bramkę Nowaka niewiele wynika.
44' Pleva zagrywa do Pawlusińskiego, ten wrzuca w pole karne, ale piłkę łapie bramkarz Kolejarza.
46' GOOOOOOOOOL!!! 1-1 Bramkę zdobywa Niane, który po odbiciu piłki posłanej z rzutu rożnego, dobija z 6 metrów nie dając szans Nowakowi.
49' Gooollll!!! Jarecki Termalika prowadzi 2-1
57' Gooollll!!!!! i mamy remis!
67' Kowalczyk strzela z lewego narożnika 16-ki, ale piłka obok bramki.
71' Ale GOOOLLLL!!! Dariusz Pawluusiński. Termalika prowadzi 3-2
74' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.
78' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.
80' Z boiska schodzi Jarecki, w jego miejsce Sobczak.
82' Pielorz strzela z dystansu mocno niecelnie.
85' Blisko było bramki! Ale znów tylko rzut rożny!
89' GOOOOOLLL!!! Samobójcza bramka Walęciaka! I chyba już wszystko jasne.
KONIEC MECZU
Krzysztof Dabrowa/ Kuba Niziński
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:47
„Oscar folkloru” dla prof. Józefa Kąsia. Złote Gwiazdy rozdano w Nowym Sączu
-
17:58
Ekstraklasowe wzmocnienie beniaminka. Matúš Vojtko nowym piłkarzem Wieczystej Kraków
-
17:19
Potężny pożar hali produkcyjnej w Mszanie Dolnej opanowany
-
17:05
Zapalił się autobus jadący Zakopianką. Były utrudnienia w ruchu w kierunku Krakowa
-
16:40
Chcemy ochłody! I jedziemy do Przylasku Rusieckiego
-
16:33
Woda to nie wszystko. O czym jeszcze powinniśmy pamiętać podczas upałów?
-
14:43
"Odważny" rządzi braćmi kurkowymi w Tarnowie. Jan Bylica obejmuje tron w roku jubileuszu
-
12:28
"Rowerowa sobota" z Radiem Kraków
-
11:32
Obława w Łękawicy koło Wadowic zakończona. Podejrzewany o atak nożem jest w rękach policji
-
10:29
Jeszcze łatwiej z Krakowa do Zakopanego. Wiadukt w Myślenicach otwarty
-
10:02
Nie każdy jest wielbłądem, czyli zwierzęta i upał
-
09:58
Zakrzówek ponownie otwarty. Długie kolejki i ograniczenia
-
09:31
Od wczesnego ranka kolejki na krakowskim Zakrzówku
-
09:17
Od początku czerwca utonęły 34 osoby. "Chwila nieuwagi może zakończyć się tragedią"
-
08:57
Rozszczelnienie cysterny z resztkami kwasu solnego w Muszynie
-
08:37
Święto Miasta Tarnowa - wczoraj rozdano nagrody, dziś m.in. piknik i koncerty
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 2. - Powojenny Kraków leczy rany
-
15:05
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze