Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Stawowy wraca, by przywrócić blask Cracovii!

  • Sport
  • date_range Wtorek, 2012.06.12 10:24 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:49 )
Wojciech Stawowy nie wyobraża sobie, aby piłkarze Cracovii w najbliższym sezonie nie wywalczyli awansu do ekstraklasy. Jak podkreślił, nosi ten klub w sercu.

Wojciech Stawowy

Wojciech Stawowy spotkał się na pierwszej konferencji prasowej z dziennikarzami. Wcześniej podpisał z władzami klubu dwuletni kontrakt.

To kolejny powrót szkoleniowca do krakowskiego klubu - wcześniej pracował z piłkarzami "Pasów" w latach 2002-2006. Z trzeciej ligi awansował z Cracovią do ekstraklasy. Potem trenował m.in. Arkę Gdynia i GKS Katowice.- Z radością przyjąłem propozycję ponownego objęcia stanowiska trenera w Cracovii gdyż noszę ją w sercu. Po odejściu z klubu zawsze interesowałem się, jak radzą sobie piłkarze - dodał.Podczas spotkania z dziennikarzami szkoleniowiec "Pasów" zapowiedział, że zamierza postawić na ludzi, którzy za Cracovię "oddadzą życie" czyli mówiąc wprost - dadzą z siebie wszystko na piłkarskiej murawie.

Wojciech Słoń/Grzegorz BernasikWyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię