Sportowcem tygodnia została drużyna i sztab szkoleniowy Comarch Cracovii. Na zespół Pasów swoje głosy oddało 54 internautów. Drugie miejsce zajęła Dominika Bolechowska , która zebrała 19 głosów. Trzecia lokata przypadła Piotrowi Gielowi. Na zawodnika Sandecji Nowy Sącz zagłosowało 14 osób.

Łącznie w naszym plebiscycie wzięło udział 87 osób.

Takie były nasze nominacje:


Zespół i sztab szkoleniowy Comarch-Cracovii - za zdobycie 10. w historii klubu mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie, za wyjątkowy hart i odporności psychiczną. W finale rozgrywanym do czterech zwycięstw Cracovia prowadziła 3:0, następnie przegrała trzy kolejne mecze, by w decydującym starciu dopiąć swego.

Piotr Giel - jedynie piłkarze Sandecji Nowy Sącz sprawili swym sympatykom wielkanocną radość, wygrywając z Polonią Bytom 3:0. Jedną z bramek zdobył Piotr Giel, który dopiero tej "wiosny" pojawił się w sądeckim klubie, ale w meczu z Polonią strzelił już drugiego gola dla swej drużyny (pierwszego w przegranym 1:3, wyjazdowym meczu z Zawiszą Bydgoszcz).

Dominika Bolechowska - za wyjątkowy hart i umiłowanie sportu. Zwyciężczyni III Biegu Górskiego o "Wielkanocne jajo" rozgrywanego na dystansie 6 km na Kalatówkach, w Niedzielę Wielkanocną! W zawodach wystartowało blisko 40 amatorów biegania.