Tym razem miano "Sportowców Tygodnia" wędruje do zespołu Unii Tarnów, którzy dojechali do finału walki o awans do ekstraklasy. W pierwszym meczu co prawda przegrali ośmioma punktami, ale już w weekend powalczą o odrobienie tej straty. Jaskółki zdobyły 50% głosów. Drugie miejsce dla Comarch Cracovii. Hokeiści Pasów zdobyli superpuchar i zyskali 29% głosów. Na trzecim miejscu - z wynikiem 21% głosów - uplasowała się Ewa Majer. Zawodniczka z Dobczyc była najszybszą zawodniczką z Małopolski podczas Biegu 7 Dolin zorganizowanego w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Comarch Cracovia - To jest dobry początek sezonu w wykonaniu hokeistów Pasów. Po dobrych występach w Lidze Mistrzów drużyna Rudolfa Rohaczka w piątek wywalczyła Super Puchar Polski. Pasy w rzutach karnych pokonały GKS Tychy.

Ewa Majer - Blisko dziesięć i pół godziny biegu i ostatecznie drugie miejsce. Zawodniczka z Dobczyc była najszybszą zawodniczką z Małopolski podczas Biegu 7 Dolin zorganizowanego w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Unia Tarnów - Żużlowcy tarnowskich Jaskółek dojechali do finału walki o awans do ekstraklasy. W półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej małopolska ekipa pokonała tydzień temu Orła Łódź. W wielkim finale w niedziele co prawda przegrała pierwszy mecz w Gdańsku... ale przed nią jeszcze rewanż na torze w Mościcach.