Puszcza - Bruk-Bet

Jak pierwsi na prowadzenie wyszli niepołomiczanie po bramce Mateusza Cholewiaka w 25. minucie. W drugiej połowie za sprawą samobójczego trafienia Arkadiusza Kasperkiewicza Żubry prowadziły już 2:0. Bramkę kontaktową w 61. minucie zdobył Wojciech Jakubik.W niepołomickim zespole wystąpił testowany napastnik z Ukrainy Danił Kondrakow.

Puszcza - Czarni Połaniec

Oba trafienia były autorstwa Murisa Mesanovica. Trener Tułacz zdecydował się przetestować w tym meczu kilku zawodników, m.in. Kacpra Czekańskiego i Michała Perchela z Karpat Krosno, Patryka Kusaka z Sokoła Kolbuszowa Dolna oraz Piotra Gruszeckiego i Aleksandra Zębalę z Watry Białka Tatrzańska.

Bruk-Bet Termalica jutro rozegra sparing z Siarką Tarnobrzeg, a następnie 23 stycznia wylecą do Turcji. Puszcza będzie się przygotowywać do rundy wiosennej w Polsce.