Najciekawszy mecz w Nowym Targu, gdzie Szarotki prowadziły już 3:1, by stracić dwa gole i do końca walczyć o komplet punktów. Cztery minuty przed końcem trafił jednak niezawodny Jarmo Jokila, a 15 sekund przed końcową syreną wynik meczu na 5:3 ustalił Ariom Iosaffov.

Bez problemów po wygraną sięgnęli na własnym lodzie hokeiści Comarch Cracovii wysoko pokonując JKH Jastrzębie. Po pierwszej tercji "tylko" 2:0, w drugiej worek z bramkami rozwiązał się i Pasy szybko zaczęły powiększać przewagę. Po dwóch tercjach było już 6:2, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:3. Trzy gole dla krakowian strzelił Maciej Urbanowicz.

W Tychach zespół Orlika Opole stawiał liderowi zacięty opór. Na bramkę Adama Bagińskiego pod koniec pierwszej tercji odpowiedział Michael Cichy i długo utrzymywał się remis 1:1. Tyszanie ponownie objęli prowadzenie dopiero w połowie meczu i po dwóch tercjach prowadzili 3:1. Ale w trzeciej odsłonie goście ruszyli do ataku i doprowadzili do remisu po kolejnym golu Michaela Cichego. W dogrywce Orlik nie wykorzystał gry w przewadze, a w odpowiedzi Bartłomiej Pociecha trafił w okienko i wygrał GKS, choć zgubił jeden punkt.

W dolnej grupie Automatyka Gdańsk rozgromiła Nestę Toruń, a GKS Katowice pokonał sosnowiecki SMS.

Comarch Cracovia Kraków - JKH GKS Jastrzębie 10:3 (2:0, 4:2, 4:1).

Bramki: 1:0 Adam Domogała (18), 2:0 Matus Chovan (19), 3:0 Maciej Urbanowicz (21), 4:0 Rafał Dutka (28), 5:0 Krystian Dziubiński (30), 6:0 Bartosz Dąbkowski (31), 6:1 Krzysztof Bryk (37), 6:2 Jakub Kubes (39), 6:3 Jakub Michałowski (44), 7:3 Maciej Urbanowicz (45), 8:3 Maciej Urbanowicz (48), 9:3 Marek Wróbel (56), 10:3 Marek Wróbel (58).

Kary: Cracovia - 8, JKH GKS - 12 minut. Widzów 1 000.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Tempish Polonia Bytom 5:3 (1:1, 2:1, 2:1).

Bramki: 1:0 Dariusz Gruszka (7), 1:1 Jakub Wanacki (9), 2:1 Filip Wielkiewicz (25), 3:1 Bartłomiej Neupauer (28), 3:2 Kamil Falkenhagen (40), 3:3 Roman Malinik (46), 4:3 Jarmo Jokila (56), 5:3 Artem Iossafov (60).

Kary: Podhale - 10, Polonia - 20 minut. Widzów 600.

GKS Tychy - PGE Orlik Opole 4:3 po dogrywce (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0).

Bramki: 1:0 Adam Bagiński (10), 1:1 Michael Cichy (19), 2:1 Bartłomiej Jeziorski (32), 3:1 Marcin Kolusz (34), 3:2 Mateusz Sordon (44), 3:3 Michael Cichy (47), 4:3 Bartłomiej Pociecha (64).

Kary: GKS - 10, Orlik - 12 minut. Widzów 1 000.

MH Automatyka Gdańsk - Nesta Mires Toruń 8:1 (4:0, 1:0, 3:1).

Bramki: 1:0 Petr Polodna (1), 2:0 Petr Polodna (7), 3:0 Mateusz Gościński (9), 4:0 Jan Steber (13), 5:0 Adam Skutchan (36), 5:1 Michał Kalinowski (44), 6:1 Phillip Nasca (46), 7:1 Adrian Kastel-Dahl (52), 8:1 Adrian Kastel-Dahl (56).

Kary: Automatyka - 10, Nesta - 12 minut. Widzów 1 000.

Tauron KH GKS Katowice - SMS PZHL U20 Sosnowiec 6:1 (2:1, 1:0, 3:0).

Bramki: 1:0 Jakub Jaworski (3), 1:1 Michał Rybak (7), 2:1 Martins Porejs (17), 3:1 Władysław Troszin (38), 4:1 Dorian Peca (57), 5:1 Jewgienij Limański (58), 6:1 Kamil Sikora (58).

Kary: GKS - 6, SMS - 8 minut. Widzów 620.