Pierwsza tercja była popisem skuteczności miejscowych. Cracovia przeważała, ale to Unia zdobywała bramki. W szóstej minucie Wojtarowicz przymierzył w samo okienko. Trzy minuty później Pasy mogły odpowiedzieć, ale Urbanowicz trafił tylko w poprzeczkę. W końcówce tercji Unia zadała jeszcze dwa ciosy. W 17. minucie Kowalówka trafił na 2:0, a dwie minuty później Kasperlik podwyższył prowadzenie miejscowej ekipy.

Druga tercja należała do Cracovii. W 33. minucie Zib dał nadzieje Pasom, a w ostatniej minucie tej części meczu Sykora zdobył gola kontaktowego i wlał nadzieje w serca kibiców. Cracovia dążyła do wyrównania do samego końca, ale nie udało się już wepchnąć krążka do bramki.

Tym samym punkty zostały w Oświęcimiu. Dla Cracovii to już trzeci kolejny mecz ligowy zakończony porażką, Unia z kolei wygrywa po raz drugi w tym roku.

Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)