Jose Ignacio Hernandez powrócił do Krakowa, ale tym razem w roli trenera rywalek. To był zwycięski powrót. Ale emocje trwały do ostatniej sekundy meczu.

Wisła Can-Pack Kraków - Rivas Ecopolis 60:62 (22:14, 11:9, 11:18, 14:21)

Wyjściowa piątka drużyny krakowskiej: C.Ovina (4), J.Żurowska (4), A.Szott-Hejmej (8), J.Lavender (19), A.Quigley (12). Grały tez: Z.Tamane(10), K.Krężel (0), P.Pawlak (3)
Pierwsze punkty dla Wisły zdobywa J.Żurowska. Po 20 sekundach poprawia A.Szott-Hejmej. Znakomity początek krakowianek. Po 106 sekundach prowadza 8:2, a po 2 minutach i 1 sekundzie 13:4. Mijają 3 minuty i 28 sekund - Jose Hernandez prosi o czas. Do tej chwili wiślaczki mają 75% skuteczność w rzutach za 2 punkty. W połowie pierwszej kwarty Wisła CanPack prowadzi 15:5. Przy stanie 18:8 - ponad dwie minuty bez punktu! Ten okres przełamuje zespół gości. Pierwsza kwarta kończy się wygraną Wisły CanPack 22:14. Fantastyczna skuteczność krakowianek w rzutach za dwa punkty: 81,8%!

II kwarta.
Obie drużyny próbują szczęścia w rzutach za trzy punkty. Pierwsze próby niecelne. Hiszpanki zaczynają gonić. Wisła CanPack zatraciła swą nieprawdopodobna skuteczność rzutową. Trener krakowiane prosi o czas. Kapitalna obrona Wisły. Rivas nie oddaje rzutu przez 24 sekundy. Mało punktów w tej kwarcie, dużo za to strat. Hernandez znów prosi o czas, przy stanie 27:20 dla Wisły, na 3:28 przed końcem pierwszej połowy. Rivas traci już tylko 4 punkty! Czas dla Wisły J.Lavender imponuje spokojem i skutecznością w rzutach wolnych. To pozwala Wiśle odbudować przewagę. Rivas znów przekracza dopuszczalny czas akcji, ale Szott-Hejmej rewanżuje się błędem kroków. Szkoda. Do popisowo wykonujacych rzuty wolne dołącza Z.Tamane i na przerwę krakowianki schodzą z przewagą 10 punktów. Skuteczność rzutów za dwa punkty spadła z ponad 80-ciu, do 47,8%. Wisła dominuje na tablicach. Ma 21 zbiórek, przy 10 rywale. Siłą gospodyń jest zespołowość (11 asyst, wobec 0 Hiszpanek).

III kwarta.
11 punktów przewagi po szybkim ataku J.Lavender. Znowu straty wiślaczek. 4 minuty gry i tylko 3 zdobyte punkty. Wisła próbuje rzutów za 3 punkty, ale 5 kolejnych jest niecelnych. Trafia za 2 Tamane i Hernandez bierze czas. Strata Rivas - 11 pkt. Hiszpanki tez próbują niwelować straty rzutami za trzy, ale ich seria rzutów niecelnych jest też długa - sześć kolejnych. 3:09 do końca III kwarty. Faul K.Krężel i czas dla Wisły przy stanie 38:31. Rivas znów rusza w pogoń. Przewaga Wisły topnieje do 5 punktów. Końcówka kwarty - teraz Wisła nie potrafi wykończyć akcji w 24 sekundy. Tylko 3 punkty przewagi!

IV kwarta
Udana szarża Hiszpanek. Podopieczne Jose Ingnacio Hernandeza wychodzą na prowadzenie! Teraz rywalki mają 5 punktów przewagi. Do końca meczu tylko 2 i pół minuty - strata 4 pkt. Już tylko dwa punkty! 1:24 do końca meczu. Był remis, ale nie udało się przełamać rywalki. Jeszcze czas dla Wisły na 41 sekund przed końcem meczu. 16 sekund do końca - rzuty wolne Lavender. Znów remis. I znów czas dla Hernandeza. Rzut Hiszpanek równo z końcową syreną daje im wygraną..,

Wiślaczki w Eurolidze - zagrają jeszcze z Fenerbahce Sports Club, Nadieżdą Orenburg, BK IMOS Brno, Uniqua Euroleasing Sopron i Basket Lattes Montpellier Agglomeration.