Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Unia przegrała w Tychach, dziś kolejny mecz. TRANSMISJA

Nieoczekiwany zwrot sytuacji. Tauron Re-Plast Unia Oświęcim prowadziła w Tychach z GKS 2:0, by przegrać 2:5. Dziś kolejny mecz w Tychach i kolejna transmisja w sportowym kanale Radia Kraków

fot. polskihokej.eu

Wczoraj GKS Tychy pokonał w trzecim meczu półfinałowym PHL Tauron Re-Plast Unię Oświęcim 5:2. O wygranej gospodarzy przesądziła kapitalna trzecia tercja, w której tyszanie strzelili pięć goli. W serii do czterech zwycięstw jest 1-2.

Komentarz drugiego trenera oświęcimian Krzysztofa Majkowskiego

Dziś na Stadionie Zimowym mecz numer cztery, który rozpocznie się o godz. 18.00 Spotkanie będziemy relacjonować w sportowym kanale internetowym Radia Kraków TRANSMISJE  dostępnym także w aplikacji na smartfony i w cyfrowych odbiornikach z systemem DAB+ Słuchaj komentarza Marka Soleckiego i naszego eksperta, byłego międzynarodowego arbitra Jacka Chadzińskiego. 

A w środę na Stadionie Zimowym po dwóch tercjach było 2:0 dla Unii. Pod koniec pierwszej tercji gola strzelił Alexander Szczechura. W 33. minucie wynik podwyższył Krystian Dziubiński. Zmartwieni kibice tyskiej drużyny w trzeciej tercji mieli bardzo dużo powodów do radości. Tyszanie w ciągu niewielu ponad trzech minut strzelili trzy gole! Autorem pierwszego trafienia był Jean Dupuy i na bramkę Unii ruszyły huraganowe ataki. W 47. minucie było już 3:2 dla miejscowych. W ostatnich minutach Ślązacy jeszcze dwukrotnie umieścili krążek w pustej bramce i ostatecznie wygrali 5:2.

W czwartek w Tychach mecz numer cztery w grze do czterech wygranych.

Autor:
Materiały prasowe

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię