Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Na celowniku Uli Radwańskiej - Serena Williams

  • Sport
  • date_range Sobota, 2012.07.28 18:15 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:50 )
To był czarny dzień polskiego tenisa - tymi słowami podsumował Łukasz Kubot sobotnie występy biało-czerwonych w olimpijskim turnieju w Londynie.To mocne zdanie, aczkolwiek bliskie prawdy, nie dotyczy Urszuli Radwańskiej która pokonała w dwóch setach Monę Bartel z Niemiec i awansowała do II rundy, gdzie czeka już sama Serena Williams.

fot. urszularadwanska.net

Posłuchaj Urszula Radwańska

Polska tenisistka Urszula Radwańska zwyciężyła w swoim pierwszym meczu podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie z Niemką Moną Barthel, 6:4, 6:3, tym samym młodsza z sióstr Radwańskich awansowała do II rundy. Po udanej inauguracji turnieju odbywającego się na trawiastych kortach Wimbledonu, Urszula Radwańska podkreślała, że rywalka była bardzo wymagająca, tym bardziej wygrana cieszy.

Krakowianka tenisistka ma za sobą udany początek sezonu, zauważa, że dobra forma może się przełożyć na kolejne zwycięstwa. Rywalką Urszuli Radwańskiej w meczu II rundy olimpijskiego turnieju będzie Serena Williams.

Dzisiaj swoje spotkanie rozegra Agnieszka Radwańska. Nasza najlepsza tenisistka zmierzy się z Niemką Julią Goerges. Początek spotkania o 13.00.

(Grzegorz Bernaisk/Kuba Niziński)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię